14 Ocak
#13444125

Hepsiburada Yanıltıyor,Şikayetçiyim

Hepsiburada üzerinden almış olduğum 2 ayrı siparişim de hızlı gidiyor ve Temiz Market isimli satıcıların sahte ürün ile herkesi kandırdığını anladım.


Yıllardır devamlı kullandığım deterjanlarda köpürmeme ve leke çıkarmama sorunu yaşadım, Hepsiburada ise ısrarla distribütör firmalarının orijinal kalitede ürünler sattığını iddia ediyor. Orijinal toz deterjan ile karşılaştırıldığında bile bunu kolaylıkla anlayabilirsiniz çünkü sahte olan içinde mavi renkte çubuklar var, gerçek deterjanda ise mavi nokta şeklinde boncuklar var.


Yıllardır güvenerek deterjan alışverişimi yaptığım tek adres olan Hepsiburada piyasada bu tür aldatmalarla insanları kandıran satıcılara müsaade etmezse çok iyi olur.

Seda Seda 1.421 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi14 Ocak

    Merhaba Seda Hanım, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Bu talebinizle ilgili mesajınız varsa, ilgili kayıt numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/ayagina-gelsin/giris?ReturnUrl=/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler