Hepsiburada Yalan Beyanda Bulunuyor

Sebahattin Sebahattin31 Mart 08:01

Hepsiburada üzerinden 26 Mart tarihinde 4 adet ürün aldım. Hepsininde satıcısı Hepsiburada idi. Ve aldığım bütün ürünlerde de alırken Bugün kargoya çıkacak bilgilendirmesi vardı. Aldığım gün kargoya çıkmadı. 27 martta kargoyu çıkarttılar. Neyse yoğunluk vardır dedim ses çıkartmadım. Ürünü kargoya çıkarttık diye SMS geldi ve SMS'te ki linke tıkladığımda 2 seçenek vardı karşımda. Adresten teslim al ve Şubeden teslim al diye. Ben yoğunlardır belki diye şubeden teslim alacağım seçeneğini aretledim. Bundan sonrada bilgilendirme aldım " kargonuz şubeye geldiğinde sizi SMS ile bilgilendireceğiz" diye. Bu noktadan sonra ne bir SMS geldi ne de internet sitesindeki kargo hareketleri kısmında kargomda bir hareket oldu. Müşteri hizmetlerini aradım oradaki arkadaş bile kargonuz da herhangi bir hareket yok bu durumu bildirelim dedim. Arkadaş durumu bildirdikten sonra ürünlerimin hepsi iade olmuş diye Hepsiburada dan bildirim aldım. Müşteri hizmetlerini aradım. Neye istinaden iade yaptınız ürünü diye. Adrese gelmişler de teslim edememişler. Yahu burası muhaberatı olan bir şirket ve her gün yüzlerce kargo geliyor. Ben Hepsiburada firmasının ismine güvenerek Yönetim kurulu başkanımızın istediği ürünü kalitesiz bir şirketten almayalım diye alışveriş yapıyorum ama bu firma beni yalancı çıkartıyor.  Hepsiburada firmasının kargosu da diğer kargo firmaları gibi adrese geldik, sizi bulamadık diye, yalan beyanda bulunmaya başladıysa artık bu işi yapamıyorlar demektir. Bir de anlayış bekliyorlar.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Sebahattin 31 Mart 14:48

Benim derdim ücret iadesi falan değil. Ücreti iade ediyorsunuz zaten onda bir problem yaşanmaz. Benim derdim yapılan saygısızlık. Yoğun olmanızı bir nebze anlayabilirim, bekleyin dediğiniz zaman 5 günde bekleyebilirim. Ama size teslim edilemediği için ürünler geri gelmiş demek üstelik burası bir firma olduğu halde birini bulamamaları imkansız muhaberat bölümünde. Sipariş verdiğim ürünleri toplamda 700 TL daha fazla verip başka yerden tedarik etme zorunda bıraktınız bizleri.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 31 Mart 14:22

Merhaba Sebahattin Bey, İlgili durumun tekrarının olmaması adına operasyon ekibimize bilgi verilmiştir. İncelenerek gerekli aksiyonlar alıncaktır. Siparişinizde yer alan ürününüzün ücret iadesi onaylanmıştır. Yapılan iadeye istinaden 1 iş günü içinde, ödeme yaptığınız kartınızın ait olduğu bankaya ücret iade talimatı verilmiş olacaktır. Ücret iadesi, bankanızın geri ödeme sürecine bağlı olarak hesabınıza yansıyacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler