Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Hepsiburada Xiaomi Akıllı Saat Kullanıcı Hatası Trajedisi

profile
23 Ocak
258

Hepsiburada'dan 19.09.2021 Tarihinde (sipariş no : 471499968) Xiaomi ® Mi Watch Lite Akıllı Saat aldık. Ürünü eşim yaklaşık 1,5 sene kullandıktan sonra ekran üzerinde bir çizgi oluştu ve kendi kendine kapanma problemi yaşadık. Garanti kapsamında Hepsiburada ile iletişime geçtik. Bize kargo numarası gönderdi ve ürünü yolladık. KVK ®'dan 2301146924 form numaralı cihazınız kullanıcı hatası sebebiyle 1.980. Tl işlem bedeli ödenmesi gerektiği ifade eden bir mesaj aldık. ( Komik olan burası ürünün şu an sıfırı Hepsiburada da 1.450 TL) Bunun üzerine tekrar Hepsiburada ile iletişime geçtik nasıl bir kullanıcı hatası diye. Bize dönüş olarak ; ekrana baskı oluşturulmuş ve ekranda çizikler oluşmuş denildi. Bunun üzerine bu şikayeti yazma gereği duyduk. Öncelikle biz saatin tamiri ve tamir olmuyorsa yeni bir ürün gönderilmesi konusunda iletişime geçmiştik. Saat camı üzerinde ki çizikler dolayısı ile göndermedik. Saat ekranı üzerinde saatin üzerinde LED kaynaklı bir çizik vardı o sebeple gönderdik. Saatin üzerinde nasıl baskı uygulayalım ki, üzerine çıkıp horon mu teptik. Velhasıl saatin görünür kaynaklı bir fiziksel yıpranması yoktu. Ben Hepsiburada gibi büyük bir firmanın bizi mağdur edeceğini düşünmüyorum. İlgililerin dönüşünü bekliyoruz.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Hepsiburada Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 21 dk 25 sn
Hepsiburada Logo
23 Ocak 21:55
Hepsiburada Logo
24 Ocak 11:45
Muzaffer
24 Ocak 11:50

Evet az önce arayıp buraya yazdığınız mesajı sözel olarak ifade ettiniz. Sonucu bekliyoruz. İlginize teşekkür ederim. Olumlu olumsuz dönüş sonrası buraya neticeyi paylaşacağım.

Muzaffer
27 Ocak 12:02

Bugün itibariyle olumsuz dönüş yaptılar. "Kullanıcı hatası " ibaresini kim bulmuşsa firmalar için can simidi olmuş. Saate baskı uygulayıp dokunmatiği bozulmuş dendi bu seferde. Bundan sonra Hepsiburada'dan bedava da olsa teknolojik bir alet satın almam, tavsiye de etmem.

Benzer Şikayetler

Kalitesizliğin Adresi Hepsiburada!

profile
09 Ocak
2.362

14.05.2022 tarihinde Hepsiburada'dan çocuğum için almış olduğum TCL MT40X Movetime akıllı saat 2 ay kadar önce arızalandı. Garanti kapsamında olduğu için servise verdim. KVK servisi cihazın faturasında IMEI numarası olmadığı için tamirinin yapılamayacağını söyledi. Hepsiburada'yı arayıp durumu izah ...

1

Hepsiburada Da Hiçbir Muhatap Yok İademi Yapmıyorlar.

profile
4 hafta önce
247

21.08.2023 tarihinde Hepsiburada üzerinden 358 177 764 sipariş numarasıyla C4U C1 Akıllı Saat - IP68 - Siyah - (Android ve iPhone Uyumlu) Just Original saat sipariş ettim ürün elime ulaştı. Açtım şarja takınca açılıyordu, şarj ful gösteriyordu ancak ekran sabit hiçbir şey algılamıyordu. Şarjdan çıka...

1

Hepsiburada IMEI Kayıt Dışı Akıllı Saat Sattı.

profile
4 hafta önce
221

Olayı baştan anlatayım. Resmi satıcısı Hepsiburada olduğuna güvenerek kendi sitesinden oğluma sipariş no (826 244 726) Wiky Watch 4s akıllı saat sipariş verdim. Ürün geldi IMEI sorgulaması yaptığımda ürünün kayıt dışı olduğunu fark ettim. Faturası kesilmiş garantili denilen ürün nasıl olur da IMEI k...

1

Hepsiburada Ürün Satışında Gönderim Yapmıyor!

profile
28 Şubat
993

Hepsiburada'dan dün aldığım akıllı saatleri iptal etti ve gönderim yapmıyor. Nedeni ise "ürünün hatalı fiyat ile satışa sunulması" kendi sitelerindeki üründen bile habersizler bir de Hepsiburada mağazası bunu yapan. Hepsiburada kendi tanımladığı indirim kodunu bile kabul etmiyor.

Hepsiburada Ürün Satışında Gönderim Yapmıyor!
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Hepsiburada Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 21 dk 25 sn
Benzer Şikayet Yaz