Hepsiburada Ürünün İptalini İstememe Rağmen, İptal Etmediler

Özkan Özkan27 Ekim 2016 13:12

17.10.2016'da 3 adet ürün satın aldım ve hızlı ödeme sistemi aktif olduğu için adres değişikliği yapamadan ödeme otomatik onaylandı ve aynı gün ürünlerin farklı adrese gönderilmesi için mesaj attım ama bunun mümkün olmadığını yazdılar. Bunun üzerine aynı gün ben siparişlerin hepsinin iptal edilmesini söyledim ama onlar ikisini iptal edip 199 TL'değerindeki boyayı iptal etmedikleri gibi, bulunmadığım adrese gönderdiler ve ürünü kargo firmasının güvenliğe bırakıp gittiğini öğrendim.

Ben o ürünü o adrese istememe rağmen oraya gönderdiler, iptal edilmesini istememe rağmen gönderip güvenliğe bıraktılar. Ürün ise şu an ortada yok. Ürünün iadesini istediğim halde gönderip güvenliğe bıraktırıyor ve teslim almadığım halde teslim almışım gibi tüm e-maillerimi cevapsız bırakıyorlar. Müşteri hizmetleri yeni çağrı oluşturup duruyor ama ilgilenen bir kişi bile yok...

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Özkan 07 Kasım 2016 15:42

Bugün tam 20 gün oldu ve ne ürünümü buldular, ne paramı iade ettiler, ne de ilgileniyorlar. Bugün telefonla aradım. Bayan ilgileneceğini söyledi ama hala ilgilenen falan yok. Lanet bir ürün aldım. İstediğim adrese gönderemeyeceğiz dediler iptal edin yeniden alayım dedim. Ona rağmen olmadığım adrese gönderdiler ve zavallı bir güvenliğe bırakıp gittiler. Ürün ortada olmadığı gibi, hiçbir yetkilide ortada yok. Bu yaptıklarına eşkiyalık denir.

profile-icon Özkan 31 Ekim 2016 17:00

Ayın 17'sinden beri bir sorunu çözemediniz. Ürün ortada yok. Göndermemeniz gereken ürünü gönderdiniz. Üstüne kaybettiniz. Üstüne dönüşte yapmıyorsunuz. Ne kadar ilgisiz alakasız bir müşteri hizmetine sahipsiniz anlamıyorum ve sizi tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim.

profile-icon Özkan 27 Ekim 2016 16:11

Oradan attığım mesajlara 3 günde dönüş yaparken, buradan attığım mesaja anında dönüş yaptınız. Araştırma yaptığınızı söyleyip duruyorsunuz ama hala 10 gün oldu. Siz ürünü iptal etmek yerine gönderdiniz, yetmezmiş gibi bana teslim etmek yerine güvenliğe bırakıp gittiniz. Güvenlikteki bayanıda zor durumda bıraktınız. Ürünü güvenliğin önüne bırakmışlar ve ürün kayıp. Güvenlikteki bayanında hiçbir suçu yok. Tüm suç ürünü iptal etmek yerine ısrarla gönderen sizde. Biran önce para iademi sağlayın lütfen yoksa tüketici mahkeme heyetine gideceğim.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 27 Ekim 2016 16:05

Sayın Özkan E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GYU-963-67562 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler