Hepsiburada ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Hepsiburada Ürünüm Teslim Edilmiyor

186görüntüleme
Mediha
Mediha 26 Kasım 2020 09:37

9 Kasım 2020'de Hepsiburada satıcısından aldığım 930648270 sipariş numaralı Tefal BL1A0D38 onthego 600 ml Blender ürünümü Hepsiburada firması halen teslim etmemiştir. Kendilerini defalarca arayarak şikayetimi belirttim ve bana ürünün Hepsiburada satıcısında kalmadığını (bu konuda beni bilgilendirmediler) ancak başka satıcıda bulunduğunu fakat arada fiyat farkı olduğunu ve bu farkın da benim yaşadığım mağduriyetin giderilmesi adına Hepsiburada tarafından karşılanarak ürünün en geç 23 Kasımda kargoya verileceğini söylediler. Ancak o tarihte kargoya verilmediği gibi bunun üzerine 24 Kasımda kargoya verileceği söylendi, ancak o da olmadı.

Internet üzerinden firmaya tekrar yazmama rağmen bana cevap olarak 1depo ile iletişime geçilecektir" yazıldı ancak ondan da ses çıkmadı. Şu anda Hepsiburada firması paramı almış ve ürünümü göndermeme, verdiği taahhüdü yerine getirmeme ve tarafımı net olarak bilgilendirmeme şeklinde mağduriyetimi devam ettirmektedir. Site üzerinde ürün halen satışta olmasına ve 3 ayrı müşteri temsilcisinin "ürününüz başka satıcı tarafından gönderilecek, farkı firmamız karşılayacak" demesine rağmen hiçbir işlem yapılmamaktadır. 

Yaklaşık 10 yıllık düzenli bir Hepsiburada müşterisi olarak hakkımı kanuni yollardan da arayacak olmakla birlikte başka vatandaşların mağduriyet yaşamaması için şikayetimi buradan da yazmak istedim. Firma güvenilirliği, müşteri hizmetlerinin sorunu çözememesi ve net bir cevap almak için muhatap bulunamaması, telefonda "sizi 5 saniye bekleteceğim" denip bekleme süresi sonlanmasına rağmen geri dönüş yapılmaması da cabası. Tüm telefon kayıtları mevcut olduğundan bu görüşmelerin de kayıtlarıyla birlikte hak arama yoluna gideceğim. 

Hepsiburada Logo
Hepsiburada26 Kasım 2020 11:08

Merhaba Mediha Hanım, Öncelikle yaşanan sorun için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 53592177 numaralı kayıt bulunmaktadır. Verdiğiniz bilgiler mevcut kaydınıza eklenmiştir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım-Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla,

Mediha
Mediha26 Kasım 2020 14:08

Geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim, keşke daha önce çözüm bulunabilseydi ancak zararımı gidermek adına adım atıp dönüş yaptığınız için teşekkür ederim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler