Hepsiburada  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Hepsiburada Ürünüm Gelmedi (Aras Kargo)

147görüntüleme
Ahmet
Ahmet 01 Aralık 2020 14:57

Hepsiburadan.com'dan Dark 4 Port USB 2.0 USB Çoklayıcı ile birlikte Huawei Type-C to 3.5 mm Dönüştürücü - CM20 ürününü de almıştım. Her iki ürün Aras Kargo ile yollandı. Huawei Type-C to 3.5 mm Dönüştürücü - CM20 ürünü için az önce Aras Kargo gelmiş ve ürünü her zaman olduğu gibi yine güvenliğe bırakmak istemiş. Güvenlik beni aradı ve durumu anlattı. Ben de ürünü bana teslim etmeleri gerektiği söyleyince "güvenlikten alabiliyorsan al yoksa "maskem yok getiremem" dedi. Ben de güvenlikten almayacağımı ama iade de etmediğimi söyleyince "o zaman ben geri götürüyorum" dedi. İsmini sorunca "M** ç** ç**" diye cevapladı (ç** kelimesini büyük harf ile yazmak istedim ama olmadı zira burayı bağırarak ve ne yapabileceksin ki imasıyla söyledi.)

Aynı durum Dark 4 Port USB 2.0 USB Çoklayıcı içinde geçerlidir.

Ben bu durumu Aras Kargo ile sürekli yaşıyorum. Kendi müşteri hizmetlerini aradığımda ilgileneceğiz çözeceğiz deniyor ama aynı tas aynı hamam.

Hepsiburada.com olarak böylesine kötü bir kargo firması ile çalışmak size yakışmadı.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada01 Aralık 2020 15:58

Merhaba Ahmet Bey, Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde yer alan 63300157 numaralı kayıt üzerinden süreciniz devam etmektedir. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda bulunan “Hesabım - Mesajlarım” bölümünden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler