Hepsiburada  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Rıdvan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Hepsiburada Ürünüm 15 Gündür Ortada Yok Farklı İlde Geziyor

394görüntüleme
Rıdvan
Rıdvan 23 Kasım 2020 16:43

8 kasımda sipariş ettiğim ürün 23 Kasım oldu düzcede geziyor çağrı merkezine de söyledim farklı ilde dağıtıma çıkıyor kargo fakat benim bulunduğum ile gelmiyor 16 kasımda teslim edilecek yazmasına rağmen 23 Kasım oldu satın aldığım ürün bana ulaşmadı. Kargo firmasına da ulaşamıyorum. Sistemdeki taki numarası ile takip yapamıyorum. Acil mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada23 Kasım 2020 17:36

Merhaba Rıdvan Bey, Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde yer alan 77127045 numaralı kayıt üzerinden süreciniz devam etmektedir. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda bulunan “Hesabım - Mesajlarım” bölümünden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Rıdvan
Rıdvan25 Kasım 2020 21:11

Firma çözüm merkezi sorunumu çözemedi ürün sürekli farklı bir ilde bekliyor. Siz firmayı arayın diyorlar arıyorum onlara da ulaşamıyorum. Acil sorunumun çözülmesini istiyorum!

Rıdvan
Rıdvan04 Aralık 2020 08:29

Ürün tarafıma gelmedi defalarca arayıp uyarmama rağmen teslim edilmeden geri gitti Hepsiburada'ya bende bu üründe sorun oldu diyerek tekrar satın alma yaptım 26 kasımda aldığım ürün 4 Aralık oldu yine teslim edilmedi aynı şekilde yine kargo firması getirmiyor. Satın aldıktan sonra arayıp bu firmaya vermeyin diye uyarmama rağmen kimse ilgilenmiyor. Çözüm merkezi sürekli sizi arayacağız diyor arayan yok ürünüm gelmedi. Artık getiremeyecekseniz söylerseniz bizde başka firmadan alalım. Artık net bir cevap almak istiyorum. Kısacada böyle giderse Hepsiburada'dan ürün alınmaz!

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler