Hepsiburada Ürün Yerine Sadece Faturası Geldi Ürün Hala Yok.

Vedat Vedat1 hafta önce

Yıllardır İnternetten alışveriş yapıyorum böyle saçma durum görmedim. Sipariş Numarası: 202 *****38 İlk önce ürünün ana görselinde acı yeşil 2 tekli ve iki kişilik karamel kahve rengi çay seti resmi var ama açıklamada kahverengi yazıyormuş diye bana istemediğim bir ürün gönderilecekmiş bunu Hepsiburada ya bildirdiğim halde düzeltilmesi veya resim kaldırılıp doğru olanı yüklenmedi. Neyse gelsin de ne gelirse gelsin derken PTT Kargo ben koltuk beklerken bir zarf getirdi ve inden fatura ile ürününüz bilmem ne nakliyat ile teslim edilecektir yazan bir not çıktı. Hepsiburada sisteminde teslim alındı olarak görünmeye başladı. Ürünüm hala yok Kargo takip kodum yok firma ve ürün hakkında 1 yıldızlı yorum yaptım Onaylanmadı. Ben tedarikçiye ulaşamıyorum fatura başlığındaki numara çalışmıyor gönderdiklerini söyledikleri nakliye firmasının telefonuna ulaşılamıyor. Tedarikçi firma eray e-ticaret iletişim bilgilerine ulaşamıyorum hala ürünüm yok.

Cevaplar

profile-icon Vedat 2 gün önce

6gün geçmesine rağmen ne ürünüm var ne iade işlemi yapamıyorum Gada Home tedarikcinizden ne kadar şikayet olduğunu bir araştırın insanlar hep benimle aynı problemi yaşamış siz hala ürünü sosyal medyada sponsorlu çıkartılarak insanların kandırılmasına zemin hazırlıyorsunuz. Benim problemimi çözün artık.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 1 hafta önce

Merhaba Vedat Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 21401977 numaralı kayıt bulunmaktadır. Verdiğiniz bilgiler mevcut kaydınıza eklenmiştir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım-Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Aykut 1 hafta önce  

    Bana ne ürün geldi ne de faturası. Ama parası alındı. Ürünün içinde olması gereken kargo poşeti yırtık ve boş bir şekilde Hepsijet ile bana teslim edildi. Herhangi bir muhatap bulmak imkansız.

  • profile-icon Rüştü 1 hafta önce  

    Buradan hepsine sesleniyoruz: mağdur ettiklerinizin Hepsiburada, siz neredesiniz? --- onlar nasıl her mağduriyetin altına aynı cevabı kopyala-yapıştır yapıyorsa, sen de her Hepsiburada şikayeti altına yorum olarak bu mesajı kopyala-yapıştır kardeşim

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler