3 g
#13107885

Hepsiburada Ürün Teslimi Mağduriyeti

Hepsiburada ya ayakkabı siparişi verdim ürün takibinde ürün kargolama aşamasında yazıyor fakat Sivas tan duyarlı bir ablamız ürünümün kendisine geldiğini söyledi ve tarafıma fotoğraf atarak kanıtladı ürün ve kişisel bilgiler tarafıma ait, bu konu hakkında hem ben hem de ablamız defaaten mail atmamıza rağmen sorun bir türlü çözülmedi bu arada sipariş üzerinden 20 gün geçti. Tamamen hayal kırıklığı.

Şener Şener 4.164 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Şener2 g

    Defalarca mesaj yazdım sorunum çözülmedi kargonun yanlışlıkla kendisine ulaştığını tarafıma bildiren hanımefendi de defalarca mesaj yazdı ama nafile. Ayrıca siparişim Efsane Cuma olayından önce verildi.

  • Hepsiburada Temsilcisi2 g

    Merhaba Şener Bey, Hepsiburada olarak yılda 1 kez düzenlediğimiz “Efsane Cuma” kampanyamız, müşterilerimizden yoğun ilgi gördü. Öncelikle kampanyamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünleriniz en kısa sürede kargoya verilecektir. Sorularınız ve talepleriniz için bize web sitemizde üyelik girişi yaptıktan sonra “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden de ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları