Hepsiburada ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Hepsiburada Ürün Teslim Etmiyor!

869görüntüleme
Metin
Metin 26 Kasım 2020 12:31

Hepsiburada'dan verdiğim 1 haftadır verdiğim sipariş için müşteri hizmetleri ile görüştüm mesajlar kayıtlı daha 18.12.2020 tarihinde göndereceklerini söylediler. Bu kabul edilemez bir durum, bir aydan fazla süre insanların parasını alıp kullanacaklar, sanki yurt dışından geliyor, yurt dışı siparişler 15 günde bunlar bir ayda. Bir de yalandan Efsane Cuma bilmem ne cuma diye insanları yanıltıyorlar. Siparişimi iptal ediyorum. 1 ayda mağaza kargoya verecek, 10 günde kargo firmaları oyalayacak, insanları keriz mi sanıyorlar. Diğer firmalar daha düzgün ve kurumsal çalışıyorlar. Yazıklar olsun Hepsiburada. Satıcı mağazayla da görüştürmüyorlar, bekleyeceksiniz diye sanki bunlara mahkumuz. Şiddetle kınıyorum bu i yapma git evinde otur sen Hepsiburada mısın nesin? Anlamadım.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada26 Kasım 2020 13:38

Merhaba Metin Bey, Hepsiburada olarak düzenlediğimiz “Efsane Cuma” kampanyamız, ilk dakikalardan itibaren müşterilerimizden yoğun ilgi gördü. Öncelikle kampanyamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Siparişlerin yoğunluğu nedeniyle yaşanan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en geç 12.12.2020 gün sonuna kadar kargoya teslim edileceğini öngörüyoruz. Sürecinizin takibini üyelik sayfanızın sağ üst bölümünde yer alan Hesabım menüsünden ""Siparişlerim- Sipariş Detayı” adımlarını izleyerek yapabilirsiniz. Tüm Hepsiburada ekipleri olarak satın aldığınız ürünlere hızlıca kavuşabilmeniz için aralıksız çalışmaya devam ediyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Metin
Metin26 Kasım 2020 13:41

Özrünüz kabahatinizden büyük, ben şu insanları kandırmaya çalıştığınız algı yanılması Efsane Cuma dediğiniz olaydan çok önce sipariş vermiştim. Yazıklarz olsun size gidin evinize, bu işi Trendyol'a bırakın onlar bir numara bu işte. Siz bitiksinizz.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler