sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Hepsiburada Ürün Teslim Edilmiyor Asla

Birol Birol4 hafta önce

İndirimden aldığım ayarlanabilir yatarlı sandalyeler horoz nakliyat diye bir kargoya verilmiş ve bu firma ürünü bana teslim edemeyeceğini, ürünün bana ancak Biga'dan teslim edileceğini, bulunduğum yere yani Ezine'ye getirmeyeceklerini söylüyor. 130 km gidiş,130 km geliş yol gitmem söyleniyor oysa Hepsiburada'nın açıklamasında kargo firmaları ile yaptıkları anlaşma gereği yolladıkları her ürünün kapıda teslimi olur diye açıklamaları var. Hepsiburada'nın devamlı müşterisiyim ve almış olduğum ürünün teslimini sağlaması gerektiğini düşünüyor. Bunun olmaması halinde gerekirse yargı yoluna gideceğimi belirtiyor ve bir daha asla bu siteden alışveriş yapmam diyorum.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Birol 3 hafta önce

Aktarılan bilgi boş bir bilgidir, kargo firmasının yani Horoz nakliyatın bulunduğum, yere yani Ezine, ye dağıtımının olmadığı, benim Biga, ya giderek ürünleri alabileceğim, almazsam ürünlerin iadesinin gerçekleşeceği söylenmektedir, Biga bulunduğum yere 130 km uzaktır, gidip gelmem 260 km dir, aynı kargo firmasının Balıkesir şubesi başka bir siteden aldığım Vitra klozeti kapıma kadar getirmiştir, Hepsiburada inandırıcılığını ve güvenirliğini yitirmektedir, ben almış olduğum ürünlerin teslimini bekliyorum, iade işlemini asla kabul etmiyorum.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 4 hafta önce

Merhaba Birol Bey, Talebiniz hakkında Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde yer alan 48114682 numaralı kayıt üzerinden bilgi aktarılmıştır. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda bulunan “Hesabım - Mesajlarım” bölümünden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler