11 Temmuz
#12251552

Hepsiburada Ürün İadesi Sıkıntısı

Babyhope marka bebek yürüteç PTT Kargo ile Antalya Kaş adresime iletildi. Ağır kimyasal kokan ürün için 10 Temmuz 2019 tarihindeki iade talebim kabul edildi. Ancak iade için Sürat Kargo'dan ücretsiz iade numarası verildi. Sürat Kargo'nun Kaş'da şubesi yok. Gönderirken PTT Kargo kullanılırken iade için neden şubesi olmayan bir şirket seçilmiştir.

Özgür Özgür 43 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi16 Temmuz

    Merhaba, Yaşanan durum için tekrar özür dileriz. Aynı durumun tekrar yaşanmaması adına gerekli tüm aksiyonlar alınmıştır. Saygılarımızla.

  • Özgür12 Temmuz

    Ürün iade sorunu çözümlendi. Antalya Kaş'a en yakın Sürat Kargo şubesi ile temas kurdum. 16 Temmuz Salı günü kurye gönderip iade ürünü alacaklar.

  • Hepsiburada Temsilcisi12 Temmuz

    Merhaba Halis Bey, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları