Toplam çözüm sayısı
..
Hepsiburada ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

Hepsiburada Ürün Elime Ulaşmadı, Sorunumla İlgilenilmedi

422görüntüleme
Ayşegül
Ayşegül 20 Ocak 20:56

Hepsiburada'nın sitesinden bir masa sipariş ettim 4 Ocak'ta gerçekleştirdim. Bunu ama masam elime ulaşmadı. Kargo Firması ile ilgili problemler yaşadım. Satıcıya kendim ulaştım ama satıcı aşırı ilgisizdi Hepsiburada'nın müşteri hizmetlerini aradım ama sürekli şu gün gelecek veyahut şu günde Biz talep oluşturacağız tarzında cevaplar aldım ama sonuçta elime masam ulaşmadı. Ben iade etmediğim halde ürün bana iade edildi olarak Göründü ve hatta ürün teslim edildi olarak bile göründü ki ben kargo şirketini aradığımda o gün kargoya bile verilmemişti masam ve bununla ilgili Hepsiburada sitesinde ürüne yorum bıraktığımda hiçbir yorumum yayımlanmadı Çünkü olumsuz yorumları yayınlamıyorlar.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada20 Ocak 21:10

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Farklı soru ve talepleriniz için web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşedeki "Çözüm Merkezi" bölümüne girerek destek alabilir, talep oluşturabilirsiniz. Saygılarımızla, Hepsiburada.

Ayşegül
Ayşegül20 Ocak 21:23

Ürünün iadesi gerçekleşti. Bundan sonra sitenizden alışveriş yapmama kararı aldım.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada21 Ocak 09:33

Merhaba Ayşegül Hanım, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 79163592 numaralı kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Can
Can20 Ocak 22:16
 

Yorumlarımı yayınlamadılar benim de...

Ayşegül
Ayşegül20 Ocak 22:27
 

İki sefer denedim yine olmadı.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler