Hepsiburada Ürün Belirtilen Zamanda Kargoya Verilmedi

Ahmet Ahmet25 Eylül 12:18

24.09.2020 13:01'de verdiğim sipariş aynı gün kargo yazıyordu sipariş verdim fakat aynı gün kargoya verilmedi 24.09.2020 tarihinde verildi ve ürün ulaşacağı tarihte ben orada olmayacağım. Aynı zamanda bulunduğum bölgede sadece bir kargo düzgün çalışıyor 3 kere arayıp söylememe rağmen o kargoya vermediler. Aslında çok zor bir şey istemedim ama yapamayız dediler.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ahmet 25 Eylül 16:54

Merhaba, 28.09.20 tarihinde gelmesi benim işime yaramıyor. Bana taahhüt ettiğiniz süreyi gördüğüm için sipariş verdim. Sözünüzde durmayacağınızı bilseydim farklı bir siteden alabilirdim.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 25 Eylül 16:49

Merhaba Ahmet Bey, Öncelikle üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz . Siparişinizde yer alan ürününüz kargoya verilmiştir. Ürününüz 28.09.20 tarihine kadar adresinize teslim edilecektir. Sürecinizin takibini üyelik sayfanızın sağ üst bölümünde yer alan “Hesabım-Siparişlerim-Kargo Takibi” adımlarını izleyerek yapabilirsiniz. Sorularınız ve talepleriniz için bize web sitemizde üyelik girişi yaptıktan sonra “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden de ulaşabilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler