15 Mayıs
#11977535

Hepsiburada Ücretsiz Kurulum Sorunu!

316 745 948 sipariş numarası ile satıcı Hepsiburada.com olan 32 inch ekran TV'nin açıklama kısmında ücretsiz kurulum ve ücretsiz duvar askı aparatından bahsedilmekte olduğundan ürünü sipariş ettim. Yetkili servisi aradığımda Hepsiburada.com'un kendilerine talep açması gerektiği, aksi halde kurulumun ücrete tabi olduğundan bahsetti.


Bunun üzerine iletişime geçtim fakat ürün açıklamalarında ücretsiz kurulum askı aparatını belirtmesine rağmen talebime olumsuz cevap verildi. Çözüm Merkezi Talep Numarası 71413587. Hepsiburada.com lütfen ürün açıklarına sadık kal ve ücretsiz kurulum talebimi yerine getir. İlk defa alışveriş yapmıyorum ilk defa da TV almıyorum. Lütfen, şöyle böyle demeden gerekeni yapın.

Merve Merve 124 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi15 Mayıs

    Merhaba Merve Hanım, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı bilgilendirme, 71413587 no'lu Müşteri Hizmetleri kaydınızda da yer almaktadır. İlgili kayıt üzerinden süreciniz devam etmektedir. Bu talebinizle ilgili mesajınız varsa, ilgili kayıt numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları