08 Kasım
#12928036

Hepsiburada Tüketici Hakem Kararının Uygulanmaması

Hepsiburada üzerinden alım işlemi yapmış olduğumuz elektrik süpürgesinin uygun olmaması sonrasında yapılan iade işlemlerinde, iade sırasında ürün hakkında yalan beyanla iadesini kabul etmeyip geri göndermeye çalıştılar. Sonrasında tekrar gönderimde ise ne ücret ne de bir daha süpürgeyi göndermediler. Defalarca yazışma ve konuşmalara rağmen bir çözüm olmadı. Klasik cevapların dışında cevap bile vermeye lütfetmediler.
Sonrasında yapılan Tüketici Mahkemesi müracaatıyla karar lehimize çıkmasına ve aradan 6 ay üzeri geçmesine rağmen karar uygulanmadı ve ödeme yapılmadı. Muhatap bile bulunamadı. Bu hafta İcra yoluyla alınmak üzere işlem başlatıldı.
Asıl önemli olan kurumsallıktan bahseden böyle bir firmanın en basit e-ticaret firmaları kadar güvenilir olmamasıdır. Bu durumu alışveriş yapan kişilere duyurmak ise vazifemiz oldu.

Tamer Tamer 1.005 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi08 Kasım

    Merhaba Tamer Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 69041320 no'lu kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları