Hepsiburada Teslimat Saati Yalanları

Özgen Özgen18 Eylül 23:37

17.09.20 tarihinde Hepsiburada uygulamasından telefon aldım. Fark ücreti ödeyerek randevu lü teslimat seçtim. Ürünü almadan önce ve sonra telefonla kesin teyit aldım ve ürünü istediğim aralıkta kesin teslim edeceklerini söylediler.

Bugün 18 Eylül en geç saat 13'de teslim edilmesi gereken ürün saat 24 oldu daha ulaşmadı. Hepsiburada ve HepsiJET firmaları ile bugün en az 20 kere konuştum. Bütün çalışanlar farklı şeyler söylüyor. Bir tanesi bile bir yetkiliye ulaşamadı ve bana ulaştırtmadı, çözüm için yalvarmama rağmen. Saat 23de elinizde denilen kargo daha gelmedi. Birbirleri ile alakaları olmayan firmalar. Biri farklı biri farklı taahhüt veriyor. Kurumsallık yok. 

Mail ile her şeyi çözmeye çalışan firmalar. İşin komiği onu bile yapamıyorlar. Sipariş Numarası: 473 574 030. Yeterince çağrı merkezinizi aradım. Kalıp mesajınızı atmayın sakın!

Cevaplar

profile-icon Özgen 19 Eylül 09:08

İlk olarak özgen bey olacak İkinci olarak çözüm bulduğunuz bir şey yok Uçak aktarmalarımı değiştirdim sizden sebep Yaklaşık 8bin liralık mal almışım, dün 15₺ bugün revize edip 14.90 kuruşluk çekle mi sorunu çözüyorsunuz? Zaten kargo erken gelsin, saatinde gelsin diye bu parayı ben fazladan size verdim. Geri iade ederek hediye çeki süslemesiyle tüketiciyi kandırıyorsunuz! Nasıl bir operasyon süreciniz var anlamadım. Emin olun süreç sonuca ulaşana kadar her yoldan mücadelemi sürdüreceğim...

Hepsiburada Logo Hepsiburada 19 Eylül 08:47

Merhaba Özgen Hanım, Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde yer alan 10461149 numaralı kayıt üzerinden süreciniz devam etmektedir. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda bulunan “Hesabım - Mesajlarım” bölümünden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon İsmail 19 Eylül 12:02  

    Normaldir, sitelerine yazdıkları e-posta adresi bile bulunamıyor.

    np_image1 Ekli Görsel Var

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler