Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
2

Hepsiburada Teslim Edilmeyen Ancak Teslim Edildi Gösterilen Siparişim

Sezai
29 Kasım 2023 02:20
319

26 Kasım 2023 01:40 tarihinde Hepsiburada alışveriş sitesinin market bölümünden Migros sanal market üzerinden bir sipariş verdim ve teslimat tarihi ve saati olarak 27 Kasım 2023 14:00-16:00 saatleri arasını belirttim. Belirtilen tarih ve saat aralığında siparişimin gelmesini bekledim fakat belirtilen saat aralığında siparişim ulaşmadı. Ben de mecburen belirtilen saati aştığı için, bir ihtiyacım sebebiyle dışarı çıktım. Sipariş için kurye tarafından arandığımda, belirtilen saatte gelmediği için dışarı çıkmak zorunda kaldığımı belirttim ve kurye, siparişi 1 saat sonra getireceğini telefonda söyledi. Ancak sonrasında kurye hiçbir şekilde gelmedi ve site üzerinden kontrol ettiğimde siparişin teslim edildiği yazıyordu. Durumu fark ettikten sonra tam 3 kez Hepsiburada canlı destek ekibine durumu bildirdim ancak hiçbir şekilde yardımcı olunmadı ve ilgilenilmedi. Ben de siparişi iade işlemine başlattım fakat siparişimin iadesiyle ilgili de bir işlem yapılmadı. Siparişim getirilmedi, benden peşin parası alındı. Ne ürünleri alabiliyorum ne paramı geri alabiliyorum ne de karşımda muhatap bulabiliyorum. En kısa sürede sorunun çözüme kavuşturulmasını ve tarafımdan özür dilenmesini bekliyorum. Bu kötü deneyim sonrası bir daha asla.

Gelişme
Gelişme

29 Kasım 2023 02:07

26 Kasım 2023 01.40 tarih ve saatinde Hepsiburada alışveriş sitesi market bölümünden Migros sanal market üzerinden bir sipariş verdim ve teslimat tarih ve saati olarak 27 Kasim 2023 14.00-16.00 saatleri arasını işaretledim. Belirtilen tarih ve saat aralığında siparişimin gelmesini bekledim ve belirtilen saat aralığında siparişim gelmedi. Ben de mecburi saati astığı için bir ihtiyacım sebebiyle dışarı çıktım. Sipariş için kurye tarafından arandığımda belirtilen saatte gelmediği için dışarı çıkmak zorunda kaldığımı söyledim ve kendisi 1 saat sonra getireceği bilgisini verdi telefonda. Ancak sonrasında kurye hiçbir şekilde gelmediği gibi site üzerinden kontrol ettiğimde siparişi teslim ettiği yazıyordu. Durumu fark ettikten sonra tam 3 kez Hepsiburada canlı destek ekibine durumu bildirmeme rağmen hiçbir şekilde yardımcı olunmadı ilgilenilmedi. Ben de siparişi iade işlemini başlattım ancak siparişimin iadesine dair de bir işlem yapılmadı. Siparişim getirilmedi benden pesin parası alindi. Ne ürünleri alabiliyorum ne paramı geri alabiliyorum ne karşımda muhatap bulabiliyorum. En kısa sürede sorunun çözüme kavuşturulması ve tarafımdan özür dilemelerini bekliyorum. Bu kotu deneyim sonrası bir daha asla.

29 Kasım 2023 02:20 (Şikayetten 1 dakika sonra)
Sezai
29 Kasım 2023 02:26

Bu konunun gün içinde çözüme kavuşturulması hususunda takipçisi olacağım ve çözüme kavuşturulmadığı takdirde ücretini alıkoyup karşılığını vermediğiniz hizmet karşısında sizi dava edeceğim. Ayrıca konunun yaşanmasından daha çok defalarca kez tarafınıza durumu bildirmeme rağmen hiçbir aksiyon almamanız beni daha çok üzmüştür. Sizler biz müşterileri dikkate almadığınız surece ben karşınızda dimdik haklarımı savunacağım.

29 Kasım 2023 09:26
Sezai
02 Aralık 2023 02:40

Maalesef çok geç bir şekilde iletişime geçtiler. Kampanyalı aldığım ürünleri iade ile çözüme kavuşturarak kampanyadan yararlanamamış oldum, karşılığında sadece 15 TL hediye kupon vereceklerini söylediler ancak onu da tanımlamadılar. Bir daha asla.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Hepsiburada Sipariş Şikayetleri

Hepsiburada Marketten Aldığım Ve Gelmeyen Ve İptalde Edilmeyen

Selma
26 Mayıs 23:54
170
1

Hepsiburada Sipariş Saçmalığı Siparişimi Kafalarına Göre İptal Etti

Melek
24 Mayıs 15:31
107
Hepsiburada Sipariş Saçmalığı Siparişimi Kafalarına Göre İptal Etti
1

Hepsiburada Teslim Edilmeyen Sipariş

Zühal
10 Mart 16:29
216

Hepsiburada Üzerinden Ürünüm Ulaşmıyor

Neslihan
06 Mart 19:29
170
Hepsiburada Üzerinden Ürünüm Ulaşmıyor
Hepsiburada Üzerinden Ürünüm Ulaşmıyor

HepsiPay Hepsiburada Para İademi Gerçekleştirmedi

Gizem
16 Ocak 20:08
645
Tüm Hepsiburada Sipariş Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz