sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Hepsiburada Teslim Edilemeyip Şehir Dolaşan Kargo

Levent Levent25 Eylül 10:17

Hepsiburada.com'dan gelmeyen kargomu 3 gündür dışarı çıkmayıp bekledim. Pazartesi verilen sipariş Cuma gününe kadar ulaşmadı. Kargo şehir içerisinde dolaşıp durdu. Önce İzmir Bornova'ya sonrasında ise Buca'ya gönderildikten sonra İstanbul'a geri yollandı. İade talebim olmadığı halde kargo firmasının otomatik cevaplamasında iade başladığı belirtildi.

Sonradan öğrendim ki kargo firmasına giden adres eksik gönderilmiş. Semt yazılmamış. Sistemlerinizin arızalı olduğunu düşünüyorum ve acilen mevcut yazılımınızda nasıl bir hata var ise düzeltip düzeltmeyeceğinize karar verin. Ben iletişime geçmiyor olsaydım durumun ne olacağını tahmin bile edemiyorum. Kaldı ki iletişim çağında yaşıyoruz, adres bulunamadığında neden aranmadım?

  • - Görüntüleme
full-star full-star half-star empty-star empty-star
2.5/5

Cevaplar

Hepsiburada Logo Hepsiburada 1 ay önce

Merhaba Levent Bey, Yaşanan sorundan dolayı özür dileriz. Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 54694989 numaralı kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Çözüm Merkezi” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

profile-icon Levent 25 Eylül 12:09

Kalp hastası var tansiyon hastası var, yaşlısı var cılızı var. Bakıma muhtaç yakını olan var, bu insanlara çok büyük haksızlık ediyorsunuz. 1- maske ihmali nedeniyle 2- asansör ile taşınabilecek kargoyu bile yukarıya çıkartmayarak? Merak ediyorum öyleyse taşıma aracından apartmanın girişine nasıl bırakılıyor?

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler