Hepsiburada Teslim Edilemeyen Sipariş Hakkında

Revnak Revnak27 Mayıs 12:36

Hepsiburada alışveriş sitesinden 3 mayısta 606172572 sipariş numarası ile çocuklarım in 2 adet raf satın aldım fakat raflar halen kargoya dahi verilemedi, ürünleri indirimli olarak satışa çıkarmışlardı stoklarında olmayan ürünü neden indirimli olarak satışa çıkarıyorlar anlamış değilim ve her telefonda bana içinde bulunduğumuz süreç hikayesini anlatıyorlar bu süreci en iyi kullanan firmalardan birisi Hepsiburada geçen ayda farklı bir ürün için aynı sorunları yaşadım evet kargolarda aşırı bir yoğunluk var fakat biz yaklaşık bir aydır henüz kargo aşamasına dahi gelemedik.

İşi internet alıverişi olan bir firma ürünü kargoya dahi vermeyi beceremiyorsa ve ürünü indirimli olarak reklamını yapıp satışa çıkarıyorsa bana içinde bulunduğumuz süreç şeklinde başlayan cümleleri sakın kurmasın ben özür ya da anlayışım için teşekkür beklemiyorum çünkü anlayış sınırlarımı artık yeterince aştınız müşteri hizmetlerine de yazdım fakat cevap verme gereği dahi duymadınız. Artık özür ya da teşekkür değil çözüm istiyorum veya da biz bu işi beceremiyoruz kargoya veremeyeceğiz deyip ücretimi iade edin artık birkaç gün sonra bir ay olacak.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Hepsiburada Logo Hepsiburada 30 Mayıs 16:38

Merhaba, Yaşanan olumsuz deneyim adına özür dileriz. Siparişinizde yer alan ürününüze ait tutar 28.05.2020 tarihinde iade edilmiştir. Ödeme yaptığınız bankanızın, bu tutarı hesabınıza yansıtma süresi ortalama 2 iş günüdür. Bu süre tamamen ödeme yaptığınız banka tarafından belirlenmektedir. Geri ödemenizin hesabınıza yansımasını ödeme yaptığınız banka ile takip edebilirsiniz. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler