Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Hepsiburada Teslim Edilemeyen PTT Kargo Ve Firmanın Bir Şey Yapmaması

profile
Gül
27 Eylül 2023 09:28
2.532

Teslim edilemeyen bebek mamalar. Hepsiburada dan iki ayrı hesaptan 750 TL'ye 100 verdiği kampanyadan bebeğime Sma comfort 2 mama aldım ki coğu yerde bu mamadan bulmak imkansız. Ebebek mağazalarında bulmak bile bazen imkansız internet sitesinden oluyor. Hepsiburada ya güvenerek iki ayrı hesaptan toplam 8 kutu aldım. Gelir düşüncesiyle bekledim ki gelmedi dağıtıma çıktığı gün dedim gelir yine gelmedi evde mama yoktu hatta sonra 2 3 4 5 yine dağıtıma çıktı çok gecen haftadan beri dağıtımda talep oluşturdum yok iptal edin dedim yok destek olacağız dediler. Halen kimse ne arıyor ne soruyor ne de paraiade ettiler ki su saatten sonra o mamaların kime hayri olabilir. Hepsiburada madem destek olmayacaktın taleplerimde müşteri temsilci konuşmalarımda hepsinde var sizi anlıyoruz destek olacağız vs vs vs esya olsa neyse umurumda olmaz ama bebek maması. Müşteri memnuniyeti 0. Ki Hepsiburada'dan da alışveriş yaptığım kadar başka yerden yapmıyorum.

Hepsiburada Logo
27 Eylül 2023 09:30 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.

Hepsiburada Logo
27 Eylül 2023 15:48
Gül
Gül
30 Eylül 2023 09:45

Yazdığım gün sanırsam param geri yattı aynı gün 6 gündür dağıtımda olan bebek mamaları da geldi ki kullanamam! İade kodu oluşturamıyorum tekrar Hepsiburada ile iletişime geçtim kod için fakat halen ortada kod yok. Anlamadığım binlerce çalışan var ve sistem otomatik kod verirken bana gelince neden biriniz kod verelim de iade etsin demiyorsunuz. Elimde kaldı mamalar. Bu mamalar geri gidecek daha yollarda sonra satıcı alçak sonra satıcı yine satışa sunacak sonra? Allah aşkına bugün saat 1e olmadan biri bir kod versin ya

Benzer Şikayetler

Hepsiburada Satıcı Mağduriyeti. Satıcıya Hiç Yardımcı Olmuyor.

profile
Tevfik
20 Nisan 17:30
234

Hepsiburada 3 Ay Ertelemeli Alışverişte Parayı O An Çekti

profile
Yaren
20 Nisan 13:01
94
5
Çözüldü

Hepsiburada Garanti Ve Değişim Sorunu

profile
Koray
16 Nisan 08:47
39
"Şikayetim sonucunda Hepsiburada Genel Merkezinden Samet bey isimli ilgili personel tarafından arandım. Kendisi sorunumu ve mağduriyetimi çözmek adına bana makul bir şekilde yardımcı oldu ve sorunum çözüldü. Şikayetvar.com olmasa dikkate almamışlardı. Gönül isterdi ki doğrudan Hepsiburada ile sorunumu çözebilseydim ancak Şikayetvar sayesinde de olsa sorunum çözüldü. Teşekkürler Hepsiburada, teşekkürler Şikayetvar.com"

Hepsiburada'da Ürün İptal Ve Satış Süreci Sorunları

profile
Mustafa
15 Nisan 20:34
105
Hepsiburada'da Ürün İptal Ve Satış Süreci Sorunları
Hepsiburada'da Ürün İptal Ve Satış Süreci Sorunları
Hepsiburada'da Ürün İptal Ve Satış Süreci Sorunları
+2

Hepsiburada Kendi Hatalarının Cezasını Bana Çektiriyorlar İade Ücreti2ay Bekliyor

profile
Önder
03 Nisan 19:36
140
Hepsiburada Kendi Hatalarının Cezasını Bana Çektiriyorlar İade Ücreti2ay Bekliyor
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz