Hepsiburada Telefonu Suratımıza Kapatıyorlar

Umut Umut2 hafta önce

Hepsiburada yazıklar olsun defalarca arayıp dakikalarca bekleyip müşteri hizmetlerine bağlanıyorsunuz telefonu suratınıza kapatıyorlar kimse geri dönüş yapmıyor tamamen sorumsuzluk. müşteri hizmetleri inanılmaz kötü ve saygısız ini bilmeyen herkesi oraya toplamışlar telefonunuzu alalım hediye çeki verelim kampanyası tam bir fiyasko telefonu göndereli 10 gün oldu ne haber var ne de kimseye ulaşılıyor.

Cevaplar

Hepsiburada Logo Hepsiburada 1 hafta önce

Merhaba Umut Bey, Yaşanan aksaklık için özür dileriz. Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde yer alan 70512219 numaralı kayıt üzerinden süreciniz devam etmektedir. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Mesut 2 hafta önce  

    Hepsiburada'ya ulaş ve 5 dakika kadar konuş söz o hediye çekini aramızda para toplar sana biz veririz. Onlara ulaşmak ve onlardan cevap almak yerine bir taşla konuşsan daha çabuk sonuç alırsın.

  • profile-icon Orhan 2 hafta önce  

    Daha dur kardeşim ben göndereli 22 gün oldu. Sen 10 günde sonuç bekliyorsun. Daha çok beklersin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler