Hepsiburada Telefon İade Sorunu

Enes Enes4 gün önce

7 gün önce 18 Martta Hepsiburada'dan sipariş verdiğim ürün elime ulaştı. Telefona alışamadım ve beğenemedim. Bugün telefonu 14 gün koşulsuz şartsız iade hakkımı kullanarak iade etmek istedim. İade kodu oluşturduktan sonra iadede sorun olacağını tahmin ettiğim için Hepsiburada'yı arayıp "telefonu açtıysanız iadeniz reddedilir" cevabı ile karşılaştım. İyi de arkadaşım madem iadeniz yok niye bas bas her yerde reklam verip 14 gün boyunca cayma hakkından bahsediyorsunuz. Şimdi gene de telefonu iade etsem yollasam biliyorum ki reddedilecek, ve 1 aylık süreçte ne iadem kabul edilecek ne de telefonum elime geçecek. Hepsiburada pişmanlıktır. Bir daha asla. Her yerde kötülemeye devam.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Enes 3 gün önce

Arkadaşlar klasik cevap ambalajı açılmış olmayacakmış. Neden iade ve cayma haklarımda ambalaj ile ilgili birşeyok. Ben ürünü açmadan nereden bileceğim beğenip beğenmeyeceğimi. Sakın ha sakın Hepsiburada'dan teknolojik alet almayın. Diğer firmalar iade ve müşteri hizmetler konusunda çok daha pratik ve kolay. Hepsiburada mı, daha da asla. Youtube.com'de video çekeceğim bunun için. Ve birazan savcılık ve Tüketici Hakları'na gidiyorum.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 4 gün önce

Merhaba Enes Bey, Talebiniz hakkında Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 90778358 no'lu kayıt üzerinden tarafınıza bilgi aktarılmıştır. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler