sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Hepsiburada Tedarik Edilemeyen Ürünün Satışını Yapıyor

Funda Funda17 Şubat 12:02

Bebelac sütlü pirinçli mama siparişinden 2. Defa oluşturdum. İlkinde tedarik edilemiyor sebebi ile iptal ettiler. (1, fotoğrafta görüldüğü gibi) 2, siparişimde 12 şubatta kargoya verilecekti (2, fotoğraf) bugün 17 şubat ve hala siparişim kargoya verilmedi. Instagram üzerinden sebebini sorduğumda '' ürün tedarikinde yaşanan bir durum bulunmaktadır '' cevabını aldım. Madem ürün stoklarında bulunmuyor, neden ürün satışı yapıp bizi mağdur ediyorlar. 1 haftadır ha çıktı ha çıkacak sürekli siteye girip bakıyorum. Üstelik elimdeki mamada bitti. Hepsiburada'dan gelecek diye başka almamıştım.

Başka bir siparişimin bana ulaşması için dağıtıma çıktığı gün acil hastaneye gitmek zorunda kaldım. Kargo görevlisi arayıp adreste olduğunu söyledi. Bende acil hastaneye gitmek zorunda kaldığım için yerimi kapattığımı, yaklaşık 5 dakika mesafe uzaklıktaki diğer şubemize bırakmasını rica ettim. Kendisine teşekkür ederim. Diğer şubeye bırakmış. Fakat bıraktığı kişi bir erkek ve görevli imza almadan ürünü teslim etmiş. '' kargoyu sana bırakayım gerisini ben ayarlarım '' gibi şeyler söylemiş. 3. Fotoğrafta görülen kargonun teslim edildiği A*** K**** isimli kişiyi tanımıyorum. Görevli beni aramadan kargoyu bir yere bırakmış olsa nasıl sorunlarla baş başa kalacağımı tahmin ediyorsunuzdur. Sonuç olarak olan benim cebimden çıkan parama olacaktı.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Funda 18 Şubat 10:50

Merhaba. İş yerimdeki yoğunluktan dolayı o an aramanıza cevap veremedim. Üzgünüm. Tekrar aramanızı rica ediyorum.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 18 Şubat 10:40

Merhaba Funda Hanım, Sizi aradık ancak ulaşamadık. Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 37410834 no'lu kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler