05 Aralık
Yorum Yap
#11259062

Hepsiburada Tedarik Edilemeyen Ürün!

Ürün adı: Hepsiburada Home IDA TV ünitesi "ürünü 2018 Efsane Cuma kampanyası esnasında sipariş verdik ancak son 10 gündür "yarın kargoya verilecek" diye oyalanıyoruz. Şimdi de "en geç 14 gün sonra kargoya teslim edilecek" deniyor. Bunun bir de bize teslimi var. Kaldı ki tedarik edilemeyen ürünün ilanı ise hâlâ aktif ve satışı devam ediyor.


Hepsiburada, satıcı şirketlerin geç tedarik etmesi durumunda satıcıya ceza kesip, müşteriye hediye çeki verirken; kendi ürününün gecikmesi durumunda net bir açıklama bile yapmıyor. Olumsuz yorumların onaylanmadığını ve silindiğini de biliyorum; bunu şikayet edebilecek bir birim dahi yok. Hepsiburada, yapılan olumsuz yorumları ürün yorumları arasına dahi katmıyor.

Burak 264 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi1 g

    Merhaba, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 58319254 no'lu kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

  • Burak1 g

    Şikayeti yazalı 4. gün; siparişi vereli 14. gün olmasına rağmen ne ürün ile ilgili bir işlem gerçekleştirildi ne de tarafıma bir bilgi verildi. Herhangi bir açıklama veya çözüm üretme hamlesi yapılacağını umarak şikayetimi dile getirdim ancak buna bile tenezzül edilmedi. Üstün müşteri memnuniyeti anlayışınızı ve çabalarınızı tebrik ederim!

Ziyaretçi Yorumları