02 Nisan
#11791146

Hepsiburada Tedarik Edemediği Ürünleri Satıyor!

Kitap siparişi verecektim ama kitabın piyasadan toplandığını bildiğim için zorlanıyordum Hepsiburada’da önce müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım onlar da sepete ekleyebildiğiniz kadar stok mevcuttur bizde dediler ben de siparişi verdim 10 Mart’ta ve teslimat tarihi 2 Nisan olarak gözüküyordu geri aradım bu sefer de tedarik etme süremiz uzayabiliyor size en geç tarihi veriyoruz sizi mağdur etmemek adına dediler, dün sabah en son aradığımda geriye kalan 17 kitabın tedariğini sağlayıp bugün kargoya verilecek diye gözüküyor dediler .


16:25 'te beni arayıp tedariği sağlayamadıklarını bizi de mağdur etmemek için iptal edebileceğimi söylediler. Belki 10 kere müşteri temsilcileriyle konuşup onay aldım, ben de birçok insana Hepsiburada yüzünden mahcup oldum. Bir daha asla ne kendim alışveriş yaparım ne de çevremdeki insanlara alışveriş yaptırırım.

Deniz Deniz 266 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi02 Nisan

    Merhaba Deniz Bey, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları