17 Nisan
Yorum Yap
#11856929

Hepsiburada Tarafından İade Yarım Yapıldı!

2 kalem aldım (60₺ ye), 1 tane geldi. Ve gelen ürün de açık ve tozlu idi. İadesi için kargoyu çağırdım, onlar da 2 gün sonra geldi. Bu gelen 1 ürünü iade ettim. Bana 30₺ iade yapıldı. Gelmeyen ürünün iadesinin yapılmasını talep ediyorum. Eğer yapılmamakta ısrar ediliyorsa, ben hakkımı helal etmiyorum ve bununla ilgili işlemleri başlatacağım. Ben 20 yıllık Hepsiburada müşterisiyim, neredeyse ve hiç kimsenin de kalemine falan tenezzül etmem. Ve bu önümüzdeki 2-3 günlük süreçten sonra iade yapılmamışsa, Hepsiburada ile alışverişi keseceğim! Net!


Not: Kendi sistemlerinde yorumlarımı yayınlamadıkları için, buradan paylaşıyorum. Bu vaktimi de çalmış oldunuz. Koskoca şirketin tutumuna şaşkınım. Satıcı: "neararsanburadavar" (Gaziantep'ten)

Kıvanç Kıvanç 245 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi4 g

    Merhaba Kıvanç Bey, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı bilgilendirme, 44486883 no'lu Müşteri Hizmetleri kaydınızda da yer almaktadır. Bu talebinizle ilgili mesajınız varsa, ilgili kayıt numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları