Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Hepsiburada Sisteminin Manasız Çalışması

Mert
25 Mayıs 10:30
265
Mert'nin Teşekkür Mesajı
“Çözüm merkezi çalışanı ve çağrı merkezi çalışanı yaklaşımı güzel akıcı ve kısa sürede çözümlenmesi hoşuma gitti teşekkür ederim.”

Şu alışveriş sitelerinin gereksiz kuralcı olmalarına yıllardır bir anlam veremedim. Premium üye oluyoruz, beğenmiyoruz hemen o an iptal etmek istiyoruz. Yok efendim 24 saatin dolmasını bekleyecekmişiz, kart iptali yapmak istiyorum. Premium üye olduğum için karta el koymuş gibi iptal edemezmişim, bu nasıl bir anlam? Bunların arka planda çalışan yazılımcıları nasıl bir düşünce yapısına sahip, anlamıyorum. Ortalığı her türlü usulsüzlük almış başını gidiyor zaten, benim neden senin sisteminde kayıtlı kartım kalmak zorunda olsun ki? O an müşterin iptal etmek isterse bırak etsin. El koymuş gibi neden iptal etmiyorsun? Hepsiburada firmasından bahsediyorum. İlk sırada Trendyol var, onu takip eden ise Hepsiburada. Şu e-ticaret işini doğru düzgün yapan bir firma yok. Ne anlamı var senin verilerinin başkalarının eline geçmeyeceğinin garantisi? Ben neden 24 saat beklemek zorunda kalıyorum? Böyle bir saçma sistem olabilir mi?

Hepsiburada Sisteminin Manasız Çalışması
25 Mayıs 10:30 (Şikayetten 1 dakika sonra)
27 Mayıs 10:59

Merhaba Mert Bey, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada

Mert
27 Mayıs 11:03

Çözüm merkezi çalışanı ve çağrı merkezi çalışanı yaklaşımı güzel akıcı ve kısa sürede çözümlenmesi hoşuma gitti teşekkür ederim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Hepsiburada Premium Şikayetleri

Hepsiburada Premium Üyeliği İptal Sorunu

Hüseyin
17 Haziran 06:55
145

Hepsiburada Premium İptal Edemiyorum

Sevcan
16 Haziran 15:02
82
1

Hepsiburada Sitesinin Premium Oltasına Takıldım.

Yunus
11 Haziran 15:43
228
1

Premium Mağduriyeti Hepsiburada...

İbrahim
10 Haziran 18:13
251
Premium Mağduriyeti Hepsiburada...
1

Hepsiburada Zorla Üye Yapıyor

Yalçın
08 Haziran 23:14
326
Tüm Hepsiburada Premium Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz