11 Ocak
Yorum Yap
#11437285

Hepsiburada Siparişimi Göndermedi!

Hepsiburada'dan verdiğim siparişin 24.12.2018 tarihinde kargoya verileceği belirtilmesine rağmen 2 kere tarih ertelediler. Hediye olarak aldığım ürünü sahibine ulaştıramadığım için mağdur oldum. Özür dilemekten başka çözüm üretmiyorlar. Düzenli olarak alışveriş yaptığım bir site ama bu şekilde mağdur edilmeme acil çözüm istiyorum.

Gözde Gözde 785 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada Temsilcisi4 g

  Merhaba Gözde Hanım, Hepsiburada’yı tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada

 • Gözde'nin Teşekkür Mesajı15 Ocak

  Hepsiburada mağduriyetimi karşıladı. İlgilenen herkese teşekkür ederim.

 • Hepsiburada Temsilcisi15 Ocak

  Merhaba Gözde Hanım, Yaşanan durum için tekrar özür dileriz. Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır Aynı durumun tekrar yaşanmaması adına gerekli tüm aksiyonlar alınmıştır. Saygılarımızla.

 • Gözde14 Ocak

  Merhaba, çalışma arkadaşlarınızla 2 kere görüşme sağladım 2 kere Kargo çıkış tarihi ertelendi. En son görüştüğüm arkadaşınız 14 Ocak’ta ürünlerin karşıya verileceğini belirtti eğer bugün ürünler karşıya verilmez ve tekrar iptal edilirse tüketici olarak bütün yasal haklarımı kullanacağın hukuk dahil. Siz benim satın aldığım bir ürünü bana göndermiyorsunuz ama ürün satışı daha fazla fiyata hala açık. Siz sadece teşekkür ve özür mesajı gönderiyorsunuz sizde artık çözğm mesajı bekliyorum!

 • Hepsiburada Temsilcisi12 Ocak

  Merhaba Gözde Hanım, Konuyla ilgili görüşme sağlamak için sizi aradık ancak ulaşamadık. Talebiniz hakkında Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 94769428 no'lu kayıt üzerinden tarafınıza bilgi aktarılmıştır. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler