Hepsiburada Siparişimi Bilgim Dışında İptal Etti

Kerim Kerim3 hafta önce

18.09.2020 tarihinde www.hepsiburada.com internet sitesinden havale ile adrese teslim olarak 1(bir) adet "Sunny Woon WN49DAL08 49'' 124 Ekran Uydu Alıcılı Full HD LED TV" siparişi verdim. 560 703 600 numaralı siparişim oluştu, daha sonra aynı gün yaklaşık 10 dakika sonra ürün bedeli olan 949 TL nin havalesini yaptım ve siparişim onaylandı. Siparişimin kargoya verilmesini beklerken üyeliğime siparişimi kontrol etmek için girdiğimde, 23.09.2020 tarihinde hepsiburada.com tarafından siparişimin bana haber verilmeden tek taraflı olarak iptal edildiğini öğrendim. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bunun gerekçesini sordum. Ürünün temin süresiyle ilgili net bir bilgi alınamadığı için iptal edildiğini söylediler ki ürün halen Hepsiburada tarafından aynı gün kargo ibaresiyle satışı devam eden bir ürün. Ürünün kendileri tarafından halen aynı gün kargo şeklinde satışının yapıldığını belirttiğimde ürünün gönderilmeyeceğini, farklı bir işlem yapamayacaklarını iletti. Bu duruma itiraz ettim ancak hepsiburada.com indirimli olarak satın aldığım ürünümün gönderilmeyeceğini, istersem güncel fiyattan tekrar satın alabileceğimi belirtti. Ben kampanyalı fiyattan almıştım şimdi ise fiyatı artmış. Aradaki fark kadar çek tanımlayarak mağduriyetimi giderin diye talep ettim ona da olumlu dönüş olmadı. Bilinçli ve kasıtlı olarak müşteriyi mağdur ediyorlar. Satın almış ve parasını ödemiş olduğum "Sunny Woon WN49DAL08 49'' 124 Ekran Uydu Alıcılı Full HD LED TV" nin tarafıma gönderilmesini talep ediyorum. Bakalım reklamlarda gördüğümüz kadar müşteri memnuniyetine önem veriyor musunuz!

Cevaplar

profile-icon Kerim 3 hafta önce

Bilgi dediğiniz biz kafamıza göre siparişi iptal ettik, siz yüksek fiyattan tekrar alın diyorsunuz! Bu mu kurumsallık? Nerede müşteri memnuniyeti? Üstelik iptal ettiğiniz siparişin parasını halen iade etmediniz!

Hepsiburada Logo Hepsiburada 3 hafta önce

Merhaba Kerim Bey, Talebiniz hakkında Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde yer alan 25171637 numaralı kayıt üzerinden bilgi aktarılmıştır. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda bulunan “Hesabım - Mesajlarım” bölümünden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler