Hepsiburada Siparişimi 13 Gündür Göndermiyor

Kemalettin Kemalettin18 Kasım 2020 17:01

6 Kasım tarihinde oğlumun Hepsiburada hesabı üzerinden 288 650 903 sipariş numaralı Kumtel marka bir elektrikli ısıtıcı aldık. Ürünü satın aldığım satıcı ise Hepsiburada'nın ta kendisidir. Normal kargo teslim tarihli Hepsiburada tarafından 9 Kasım olarak gözükmesine ve bugün 18 Kasım olmasına rağmen ürünün bırakın tarafıma teslim edilmesini, daha kargoya bile verilmemiş! 15 Kasım pazar günü ürünün sayfasına girdiğim zaman, ürünün altında "xx saat içinde sipariş verirseniz yarın kargoda" ibaresiyle karşılaştım. Bu yazıyı görünce herhalde ellerinde stok yoktu yarın ürünümü kargoya verirler diyerek beklemeye başladım. Ertesi gün de kargoyla ilgili bir bildirim almadığım için müşteri hizmetlerini aradım. Kendileri bana konuyla ilgili hiçbir bilgi veremedikleri gibi "ürününüz Hepsiexpress ile gelmiyor belki ondan gecikmiştir! " gibi saçma sapan bir bahane ortaya attılar. (Bahsettikleri gecikme süresi 10 gündü ve hala kargomla ilgili bir fikirleri dahi yoktu.)  

Ben de kayıt oluşturup beklemeye başladım. Bugün 18 Kasım yani normalde siparişimin teslim edilmesi gereken gün (yani bu Hepsiburada'nın belirlediği gün) fakat ortada ne ürün var ne de iletişime geçen bir kimse. Firmanın sorumluluk anlayışı, konuya hakimliği ve müşterilerine olan saygısı gerçekten gözlerimi yaşarttı. Ve tüm bu olanlara rağmen önceden söylediğim gibi sitelerinde halen "ürünü xx saat içinde alırsanız bugün kargoda" ibaresi yer alıyor. Şimdi burada varılabilecek iki sonuç var. Ya 6 kasımda ürünü satın almış müşterinizi yok sayıp ürünü yeni satın alan müşterilerinize gönderiyorsunuz ya da ürün elinizde yok ve siz yeni müşterilerinizi sırf o ürünü satmak için yanıltıyorsunuz! Elinizde bu kadar kısa süre içerisinde kargoya verilebilecek bir ürün var ise benim ürünümü neden hala kargoya vermiyorsunuz? Konuyla ilgili olan dokümanları aşağıda paylaştım. Hepsiburada ilgililerinden artık cevap değil bir çözüm bekliyorum! Tek istediğim ürünümün en kısa süre içerisinde sağlam olarak tarafıma teslim edilmesi.

Cevaplar

Hepsiburada Logo Hepsiburada 18 Kasım 2020 17:54

Merhaba Kemalettin Bey, Öncelikle yaşanan sorun için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 70820148 numaralı kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler