Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Hepsiburada Siparişim Teslim Edilmedi.

Cengiz
04 Aralık 2023 16:30
132

Hepsiburada.com dan 25.11.2023 tarihinde Koray Spor satıcısından almış olduğum Puma ve Adidas eşofman takımım hala teslim edilmedi. Her iki ürün içinde ne zaman göndereceksiniz diye sorduğumda; " Hepsiburada siparişlerinde müşterimiz bizimle iletişime geçmeden ne yazık ki iletişime geçemediğimiz için bilgi aktarımı yapamadık. Satın aldığınız ürün tedarik edildi, kargoya teslim edecektik fakat son kalite kontrol aşamasından geçmedi. Ürün stoklarımızda 1 adet olduğu için aynısını tedarik edemiyorum ve kargo çıkışı sağlanamadı. Dilerseniz siparişlerim kısmından iptal edebilirsiniz. Bu konuda ürünü gönderemediğimiz için sizlerden özür dileriz." cevabını aldım. Her iki ürüne de verilen bu standart cevabın yalan olduğu aynı ürünlerin aynı satıcı tarafından daha yüksek bedelle hala satışta olmasından anlaşılmakta olup, bunu aldığım ekran görüntüleri ile de kayıt altına almış bulunuyorum. Ürünlerin derhal tarafıma gönderilmesini aksi halde hepsiburada.com ve satıcı Koray Spor'dan Tüketici Mahkemesinde gerekli tüm yasal haklarımı arayacağımı buradan beyan ediyorum.

İndirim adı altında satışa sunduğunuz ürünleri göndermeyip, çok daha yüksek fiyattan satışa sunmak ne ticaret ahlakına ne de insanlığa sığmadığı apaçık ortadadır.

Hepsiburada Siparişim Teslim Edilmedi.
Hepsiburada Siparişim Teslim Edilmedi.
Hepsiburada Siparişim Teslim Edilmedi.
Hepsiburada Siparişim Teslim Edilmedi.
04 Aralık 2023 16:35 (Şikayetten 5 dakika sonra)
Cengiz
04 Aralık 2023 20:20

Ürünlerin linki de bu. Ticari ahlakta gelinen son nokta. https://www.hepsiburada.com/puma-individualrise--tracksuit-erkek-eofman-takimi-kirmizi-657534-01-p-HBCV00003NHXCM?magaza=korayspor&url_src=and-product-detail https://www.hepsiburada.com/adidas-m-3s-tr-tt-ts-erkek-eofman-takimi-gk9651-p-HBCV000000C4LS?magaza=korayspor&url_src=and-product-detail

05 Aralık 2023 11:40

Merhaba Cengiz Bey, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada

Cengiz
06 Aralık 2023 12:41
Hepsiburada Siparişim Teslim Edilmedi.

Evet dün müşteri hizmetleri tarafından arandım. Ürünü farklı satıcıdan temin edelim dediler bende kabul ettim. Adidas marka ürünüm içinde benzer bir durumla karşı karşıyayım. Satıcıyı tanımadığım için; Ürünün orijinal olup olmadığını sorduğumda " Merhabalar; değerli müşterimiz ürün orijinal ve faturalıdır. Yalnız ürünün bedeni stoklarımız da tükenmiştir. Özür dileyerek iptal edebilir misiniz. Gönderimizi sağlayamıyoruz. Siz değerli müşterimizi mağdur etmemek adına sağlıklı keyifli günler dileriz." cevabını aldım. Dün satıcı GRAPE-SPORT tarafından arandım ve ürünün bedeninin ellerinde olmadığı gerekçesiyle siparişi iptal etmemi rica ettiler ama ben iptal etmeyeceğimi ilettim ve sorunu Hepsiburada ile çözmeleri gerektiğini bildirdim. Az önce tekrar GRAPE-SPORT tarafından arandım ve ürünün ellerinde olmadığını, Hepsiburada ile görüştüklerini ama benim görüşmem gerektiğini, ürünü kargolama sürelerinin bugün son olduğunu ve göndermezlerse cezaya gireceğini, en son çare farklı ürün göndermek durumunda kalacaklarını belirterek iptal etmekle uğraşmak durumunda kalacağım söylendi. İş yılan hikayesine döndü tam anlamıyla paramızlarezil oluyoruz. Müşteri hizmetleri tarafından ivedilikle (1-2saate kadar) bir çözüm bulunmazsa GRAPE-SPORT tarafından alakasız bir ürünle muhatap olup bir de onun iadesi ile uğraşmak zorunda kalacağım sanırım. hepsiburada.com da müşteriye verilen değer anlaşılan dibi görmüş durumda.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Hepsiburada Kargolanmayan İndirimli Ürün

Ceyhun
19 Temmuz 07:27
146
1

Hepsiburada Kargo Teslim Belirsizliği

Fatih
18 Temmuz 21:50
141

Hepsijet Zamanında Teslimat Yapmıyor

İlayda
18 Temmuz 19:50
115
Hepsijet Zamanında Teslimat Yapmıyor
Hepsijet Zamanında Teslimat Yapmıyor
1

Hepsiburada 'Gümrük Yoğunluğu' Bahanesi

Kerim
17 Temmuz 01:00
435
1

Hepsiburada'dan Yurt Dışı Siparişi Verdim. Ürün Elime Geçmedi.

Serkan
16 Temmuz 11:16
524
Benzer Şikayet Yaz
Hepsiburada Kategorileri