Hepsiburada Siparişim Sonucu Mağdur Edildim!

Çağlar Çağlar10 Mart 23:34

07.03.2020 tarihinde hepsi burada mobil uygulamasından alışveriş yapmak isterken ING Bank turuncu ekstra hesap kartı ile ödeme yapıldığı takdirde yüzde 15 indirim uygulanacağı bilgisi vardı linki tıkladığımda herhangi bir detaya ulaşamadım ve bu sebeple yine 07.03.2020 tarihinde hepsi burada müşteri hizmetleri yetkiliniz  Y*** hanım ile görüştüm ve kendisi bu kampanyanın devam ettiğini ödeme yapıldıktan sonra bu indirim oranının düşeceği bilgisini verdi bende bu teyide istinaden 887.39 TL tutarında bir alışveriş yaptım fakat herhangi bir indirim uygulanmadı. 

sonrasında eksik bilgi verildiğine dair ve mağduriyetimin giderilmesi için şikayet kaydı oluşturdum. Sonuç olarak ses kaydı sonuçları dinlenmiş olup gerçekten eksik bilgi verildiğine dair ve personelin uyarılacağına dair Hepsiburada yardım merkezinden cevap geldi. 

Fakat benim mağduriyetim giderilmedi. Ses kayıtları dinlenerek  müşteri hizmetleri yetkilisinin eksik bilgi verdiği gayet kabul edilmiş durumda ama ben bu bilgilere göre alışveriş yaptım, eğer yüzde 15 oranındaki tutarında indirim uygulanmayacağını bilseydim ben bu alışverişi gerçekleştirmezdim. 

Lütfen ivedilikle yüzde 15 oranındaki haksız kazancı tarafıma iade edip mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Hepsiburada Logo Hepsiburada 12 Mart 13:54

Merhaba Çağlar Bey, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı bilgilendirme, 24333333 no'lu Müşteri Hizmetleri kaydınızda da yer almaktadır. Bu talebinizle ilgili mesajınız varsa, ilgili kayıt numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

profile-icon Çağlar 11 Mart 10:45

Evet çalışıyorum ve müsait olamadım tekrar aramanızı ve sorunumu çözmenizi rica ediyorum.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 11 Mart 10:16

Merhaba Çağlar Bey, Konuyla ilgili görüşme sağlamak için sizi aradık ancak ulaşamadık. Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler