3 g
#13107731

Hepsiburada Siparişim Kargoya Dahi Verilmedi

22.11.2019 tarihinde siparişini verdiğim 787705624 numaralı siparişim, en geç 27 Kasım'da kargoya verileceği belirtilen siparişim kargoya verilmedi. Hatta siparişim halen hazırlanıyor dahi gözükmüyor. Yurt dışından sipariş etsem daha kısa sürede elime ulaşacak olan bir ürün var ortada. Üstelik Hepsiburada müşteri hizmetlerine hiçbir şekilde ulaşamıyorum.


7 yıldan uzun süredir Hepsiburada üstünden alışveriş yapıyorum. Ancak bundan sonra maalesef tercih etmeyeceğim. Diğer internet siteleri üstünden de bu tarihte ürün siparişim oldu ancak hepsi en geç 3 gün içinde teslim edildi. Hepsiburada bu anlamda rakiplerinin oldukça gerisinde kalmış durumda.

Tuğberk Tuğberk 4.085 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi3 g

    Merhaba Tuğberk Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 46087234 no'lu kayıt bulunmaktadır. Verdiğiniz bilgiler mevcut kaydınıza eklenmiştir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları