Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Hepsiburada Siparişim İptal Olmasına Rağmen Geri Ödemesi Yapılmadı

profile
15 Mart
968
Fatih'in Teşekkür Mesajı
“Teşekkürler.”

Ana kartım arızalandığı için 4 Mart 2023 tarihinde Hepsiburada'dan "hemen al sonra öde" ile Gigabyte ® H470M k 3200 (1.323,90 TL) model ana kart siparişi vermiştim. Ancak anakartın sistemime yetersiz geleceğini düşündüğüm için siparişi aynı gün iptal edip yeni ana kart siparişi verme kararı aldım. Sipariş iptal sürecindeyken yine "hemen al sonra öde" ile MSI H510M Pro-E Ddr4 1200 (1.623,89 TL) model ana kart siparişi verdim. Yine aynı gün bu ana kart siparişimi de iptal etme kararı aldım. İki sipariş de iptal sürecindeydi. Bu arada iki siparişin de satıcısı Hepsiburada'nın kendisi, diğer mağazalar değil.

6 Mart 2023 Pazartesi günü iptal süreçlerinin durumunu incelediğimde siparişlerimin ikisinin de iptal olduğunu ancak geri ödemelerden birinin yapılıp diğerinin yapılmadığını gördüm. İkinci siparişim olan MSI model anakartın 1.623,89 TL geri ödemesi yapılmıştı ancak Gigabyte model ilk siparişimin 1.323,90 TL geri ödemesi yapılmamıştı. Hepsiburada'nın canlı yardımına başvurduğumda bu sorunun kısa süre içinde çözüleceği söylendi ve Hepsiburada'nın "soru ve taleplerim" kısmına kayıt oluşturuldu.

Soru ve Taleplerim'deki kayıtta bana bilgilendirileceğim söylendi ama o günden beri bana bilgilendirme amaçlı geri dönüş yapmadılar. Hep kendim süreci kontrol etmek durumunda kaldım. Süreci sık sık kontrol ettim, canlı yardım üzerinden bilgi almaya çalıştım, bana hep aynı şeyler söylendi ("ekiplere iletiyoruz, en kısa süre içinde çözülecektir" vs.). Canlı yardım kısmından bilgi almaya çalışırken soru ve taleplerim kısmına da ara sıra sorunumun hala çözülmediğini yazdım. Ve yine aynı şeyler yazıldı, üstelik "kopyala-yapıştır" olarak! Aynı yazı üç kere kopyala yapıştır yapıldı kaydıma! Birkaç gün önceki canlı yardım görüşmesinde bana sisteme IBAN numaramı da kaydetmemi söylediler. IBAN numaramı da sisteme kaydettim ama değişen bir şey olmadı.

Kısacası siparişim iptal edilmesine rağmen geri ödemesi yapılmadı. Günlerdir geri ödemenin yapılmasını bekliyorum.

Hepsiburada Siparişim İptal Olmasına Rağmen Geri Ödemesi Yapılmadı
Hepsiburada Siparişim İptal Olmasına Rağmen Geri Ödemesi Yapılmadı
Hepsiburada Siparişim İptal Olmasına Rağmen Geri Ödemesi Yapılmadı
Hepsiburada Logo
15 Mart 19:00
Hepsiburada Logo
15 Mart 19:31
Fatih
16 Mart 19:07

Şikayetimin ardından 24 geçmesine rağmen sorunum hala çözülmedi. Dün Hepsiburada tarafından arandım, sorunumun en kısa süre içinde çözüleceği söylendi ama hala geri ödeme yapılmadı. 6 Marttan beri sorunum çözülmemiş durumda.

Fatih
21 Mart 03:05

Sorunumu çözdüğünüz için teşekkürler.

Fatih
21 Mart 03:06

Teşekkürler.

Benzer Şikayetler

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Ve Teslimat Gecikmesi

profile
3 saat önce
-

09.07.2023 tarihinde Hepsiburada üzerinden Enza Home marka bir yatak satın aldım. Satın alma işlemi sırasında tahmini teslimat süresi 31 Ağustos-6 Eylül olarak belirtilmişti. İlgili sipariş Hepsiburada uygulamasında kargoda görünürken Enza Home siparişin hala üretilmediği veya üretim aşamasında oldu...

5
Çözüldü

Hepsiburada Ve Kaira Türkiye Sipariş İptali

profile
5 gün önce
384
"Özellikle problemimi doğru anlayan ve çözüm üreten müşteri hizmetleri temsilcisine teşekkür ediyorum. Umarım Hepsiburada, bünyesinde satış yapan mağazaların kargolama bilgilerini doğru düzgün kontrol etmeye başlar da başka müşteriler benzer sorunu yaşamaz."
Hepsiburada Ve Kaira Türkiye Sipariş İptali
Hepsiburada Ve Kaira Türkiye Sipariş İptali
1

Hepsiburada'dan Aldığım Ürünün Arızalı Çıkması

profile
1 hafta önce
35

Hepsiburada.com üzerinden farklı tarihlerde çok övünerek anlattıkları Mercusys MU6H ac 650 Mbps High Gain Wireless Dual Band USB Adapter cihazdan iki adet aldım. Cihazı bilgisayara taktım ve belli aralıklarla sürekli sinyal kopmalar oldu daha sonra da cihazlar çalışmadı. Farklı bilgisayarlarda dene...

1

Hepsiburada Müşterileri İle İlgilenmiyor

profile
2 hafta önce
216

17 Ağustos'ta 2023 tarihinde Hepsiburada Çapa makinesi sipariş ettim. Satıcı ürünü Aras Kargo aracılığıyla PTT kargodan geleceğini belirtti. Aras Kargo bilgilerini sisteme girdi. Bu işin böyle olmaması gerektiğini Hepsiburada'ya ilettim, ancak hiç ilgilenilmedi. Önce 292312442 talep numarası ile tal...

Hepsiburada Müşterileri İle İlgilenmiyor
Hepsiburada Müşterileri İle İlgilenmiyor

Hepsiburada Siparişimi İptal Etmiyor

profile
16 Ağustos
35

16 Ağustos 2023 tarihinde Hepsiburada'dan English Home mağazası satıcısına ait bir ürün sipariş verdim. Sipariş No: 643214043. 5-10 dakika içinde siparişimi iptal etmek istedim, hazırlanıyor denilerek siparişim iptal edilmiyor. Halbuki siparişlerim sayfasında siparişin Bugün günlerden çarşamba olmas...

Hepsiburada Siparişimi İptal Etmiyor
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Hepsiburada Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 21 dk 6 sn
Benzer Şikayet Yaz