3 g
Yorum Yap
#11856228

Hepsiburada Siparişim 17 Gün Oldu Hala Gelmedi

Hepsiburada 5 Nisan 2019'da sipariş verdim. 17 gün oldu hala kargom gelmedi. 15 Nisan'da Müşteri hizmetlerini aradım. Size dönüş yapılacağı iletildi. Tabi ki arayan yok. 17 Nisan ben tekrar arıyorum müşteri hizmetlerini bu bilgileri alıyorum. Ürünlerde sorun olmasından dolayı geri gönderilmiş. Hazırlanma durumunda olduğunu söylediler. Peki bu durumdan benim neden haberim yok?


Hazırlanıp ulaşma süresini soruyorum, cevap yok. Sitede de 2 - 7 iş günü belirtilir. Müşteri hizmetleri S** hanım ile görüştüğümde benim tepkime istinaden gayet ilgisiz duyarsız konuşmuştur. Beni boşu boşuna beklettiniz. Ürün iadesini bugün yapılsın lütfen. Bir daha asla sitenizden ürün siparişi vermeyeceğim. Çevreme herkese belirteceğim. Elimden geldiğince sosyal medyada yayınlayacağım.

Sema Sema 106 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi3 g

    Merhaba Şerife Hanım, Konuyla ilgili görüşme sağlamak için sizi aradık ancak ulaşamadık. Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 21795089 no'lu kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler