3 g
#13108061

Hepsiburada Siparişi Ve Kargo Sorunu

715 422 635 ve 883 023 209 numaralı iki farklı ve toplam 6 ürün bulunan siparişimi yaklaşık 10 gün önce verdim. Efsane Cuma indirimlerinden faydalanıp uygun fiyatlı ürünleri almak istedim. Fakat ürünlerden elime henüz iki adedi ulaştı. Diğer ürünlerden kargoya verilenler daha henüz elime ulaşmadı, kargoya verilmeyen ürünlerle ilgili de bilgi alamıyorum.


Sipariş verdiğim ürünlerin hepsinde hızlı gönderi seçeneği vardı. Eğer böyle büyük bir kampanya yapıp çok para kazanmak istiyorsanız mutlaka altyapısını da hazırlayıp sipariş veren insanları mağdur etmemeniz gerekiyor. Bir daha asla Hepsiburada.com'dan alışveriş yapmayacağım.

Ersin Ersin 3.762 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ersin1 g

    Herkese gönderdiğiniz bu standart yazıyla sorunu çözemezsiniz. 25 kasımda verdiğim hızlı gönderi ibareli ürün için şimdi de en geç 12 aralık da kargoya verilir demişsiniz. Hepsiburada.com kesinlikle bitmiştir benim için. Ürünüm gelene kadarda şikayet edeceğim. Bu mu Türkiye'nin en büyük e-ticaret sitesi!

  • Hepsiburada Temsilcisi2 g

    Merhaba Ersin Bey, Hepsiburada olarak yılda 1 kez düzenlediğimiz “Efsane Cuma” kampanyamız, müşterilerimizden yoğun ilgi gördü. Öncelikle kampanyamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünleriniz en kısa sürede kargoya verilecektir. Sorularınız ve talepleriniz için bize web sitemizde üyelik girişi yaptıktan sonra “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden de ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler