Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Hepsiburada Sipariş Teslim Edilmediği Halde Teslim Edildi Gözüküyor

Zeynep
17 Şubat 16:24
156

Ürün teslim edildi gözükmesine rağmen teslim edilmedi ve kimse düzgünce yardımcı olmadı 3 gün içinde geri dönüş sağlanacak denmesine rağmen kimsenin umursadığı yok. Güvenilir olduğunu düşündüğüm sitenin beni bu denli hayal kırıklığına uğrayacağını düşünmemiştim. Bir daha buradan sipariş vermeyi düşünmüyorum. En kötü sipariş deneyimim oldu.

Hepsiburada Sipariş Teslim Edilmediği Halde Teslim Edildi Gözüküyor

Gelişme
Gelişme

12 Mart 17:54

Hepsiburada sitesinden güvenerek tekrar sipariş verdiğim Yataş yatak siparişim yaklaşık 1 aydır elime ulaşmadı. Sürekli müşteri hizmetlerini aradığımda ilgileniliyor diye not düşüldü fakat hiçbir şekilde sonuca varılmadı. Bu kadar güvenilir olduğunu düşündüğüm sitenin bu şekilde insanları oyalaması çok kötü. İhtiyacımız doğrultusunda doğru ve güvenilir satış ya da iletişim sağlayamıyorlarsa neden bu sorunla ilgilenmiyorlar. 3 gün içinde geri dönüş sağlanacak denmesine rağmen kimsenin umursadığı yok. Güvenilir olduğunu düşündüğüm sitenin beni bu denli hayal kırıklığına uğrayacağını düşünmemiştim. Bir daha buradan sipariş vermeyi düşünmüyorum. En kötü sipariş deneyimim oldu.

17 Şubat 16:25 (Şikayetten 1 dakika sonra)
19 Şubat 09:06

Merhaba Zeynep Hanım, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 991375371 numaralı kayıt bulunmaktadır. Verdiğiniz bilgiler mevcut kaydınıza eklenmiştir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.

Zeynep
19 Şubat 10:27

Aysun hanıma sorunla ilgilendiği için teşekkür ederim. 1 haftadır uğraştığım sorunu 1 günden kısa sürede çözdü ve sorularımı yanıtladı.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Hepsiburada Sipariş Şikayetleri

5
Çözüldü

Hepsiburada Ve Us Polo Assn. Markalarına Hiç Yakışmadı Bu Durum. İade

Murat
10 Kasım 2023 15:55
490
"İlgili şikayetim hakkında hızlıca dönüş sağladılar. Ürün İade sonrasında ücret iade işlemleri tamamlanmıştır. Konu ile alakalı olarak alışveriş sonrasında yasal iade süreçleri kapsamında bu tip sorun ve aksaklıklar yaşanmamasını temenni ediyorum. Tüm süreçlerde öncelikle bu sorunun çözümünde baş rol oyuncusu konumunda Şikayetvar başta olmak üzere iade ve değişim süreçlerini organize eden Hepsiburada ve u. S. Polo Assn. Ye teşekkürler."

Hepsiburada Ürünüm 1 Aydır Ortada Yok

Sevil
18 Temmuz 14:28
113
Hepsiburada Ürünüm 1 Aydır Ortada Yok
Hepsiburada Ürünüm 1 Aydır Ortada Yok
Hepsiburada Ürünüm 1 Aydır Ortada Yok
Hepsiburada Ürünüm 1 Aydır Ortada Yok
+1

Hepsiburada Sipariş Tamamlamak İçin Eksik Bilgiler Bulunuyor

Sedat
06 Temmuz 19:47
124
1

Hepsiburada Yanlış Ve Kullanılmış Ürün Gönderimi, Kötü Müşteri Hizmetleri

Gülsen
26 Haziran 15:52
78
5
Çözüldü

Hepsiburada Her Ay Para Çekiliyor Hesabımdan

Ercan
24 Haziran 16:33
90
Tüm Hepsiburada Sipariş Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz
Hepsiburada Kategorileri