Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Hepsiburada Sipariş Ettiğim Telefonun Tarafıma Gönderilmemesi

profile
29 Haziran 2022
5.786

07/06/2022 943 608 389 tarih ve sipariş no ile Satıcısı Hepsiburada olan Samsung s ®22 Ultra 256 GB beyaz renk bir telefon siparişi verdim. Bu telefonu alana 999 TL'ye Samsung ® akıllı saat kampanyasından faydalandım. Saat ertesi gün teslim edildi. Telefon için teslimat tarihi 18 Haziran verildi. Telefon 18 haziranda tarafıma teslim edilmedi. Aradığımda telefonun stoklarında olmadığı ürünü teslim edemeyeceklerini işlemi iptal etmemi istediler. Yani Hepsiburada stoklarında olmayan ürünü satabiliyor. İptal işlemi için kampanya kapsamındaki akıllı saati göndermem istendi. Saati de gönderdim (Gönderemeye de bilirdim az kalsın Hollanda'da yasayan bir arkadaşıma hediye ediyordum) işlem onaylandı saatin parası tarafıma iade edildi. Bu arada bu işlemleri yaparken Gizem Merve Ayşe Fatma gibi farklı insanlara derdinizi anlatıyorsunuz. Her gün ayrı bir sınav. Başından itibaren işlemi iptal etmeyeyim diye, sipariş iptal butonu aktif olmasına rağmen sekmeyi tıkladığımda sipariş iptaliniz onaylanmadı diye bir uyarı vermektedir. Benim iptal işlemimi engellemişler. Diyorum ki saati iade ettim, telefonu da gönderemiyorsunuz param ®ı iade edin. Sürekli Talep oluşturuyorlar. Bana gelen cevap söyle Ürünümü iptal etmek istiyorum son güncelleme 29.06.2022 talep no 719257359 sipariş no 943608389 talep durumu İşlem Sürecinde Samsung Galaxy ® S22 Ultra 5G 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) Hepsiburada Merhaba e*** Bey, Siparişinizdeki bir ürünü iptal edebilmeniz için üyelik sayfanızda siparişi iptal et butonu aktif ise sipariş iptalini sağlayabilirsiniz. Yani benim ile dalga geçiyorlar gibi geliyor. Sipariş iptal et sekmesi aktı ama iptal işlemi bloklanmış tarafınızdan. Yapacağınız şey blokeyi kaldırmak. Bu kadar kolay. Ortalama zekaya sahip bir insan bunu anlar. 24699 tutarındaki param haksiz yere 22 gündür tarafınızca tutulmaktadır. Kredi kartı limitimi Hepsiburada yüzünden kullanamamaktayım. 30 Haziran itibariyle de telefon alana 3600 TL lik akıllı saat 999 TL kampanyası da bitmektedir. Bir de buradan mağdur edildim Bana göre stoğunda olmayan malı satan firmalara karşı devletin bir yaptırımı olmalı. İnsanlar bu firmaların inisiyatifine bırakılmamalıdır. Hepsiburada, bir müşterinizin memnuniyetsizliğinden bir şey olmaz demeyin. Her şey böyle baslar. Yıllardır müşteriniz olan birini kaybettiniz.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Hepsiburada Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 21 dk 25 sn
Hepsiburada Logo
29 Haziran 2022 15:44
Hepsiburada Logo
30 Haziran 2022 10:40

Benzer Şikayetler

1

Hepsiburada Habersiz Sipariş İptali

profile
22 Şubat
1.792

Hepsiburada üzerinden satıcısı Hepsiburada olacak şekilde Roborock S7 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge S7 Beyaz ürününü aldım, birkaç saat sonra ürünümü iptal ettiler, sebep olarak hatalı fiyat yazmışlar. Hata, müşterinin hatası değil, raf fiyatı neyse vermek zorunda, kaldı ki iptal ederken hiçbir...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Seçil

Hepsiburada'dan aldığım Lenovo marka kulaklığın ses kalitesini ve ses yüksekliğini yeterli bulmadığım için hiç kullanmadan iade ettim. Talebim nedense olumsuz sonuçlandı. Bir ürünü beğenmediğim için iade hakkımın her zaman olduğunu düşünüyorum. Trendyol'dan yıllardır alışveriş yapıyorum hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım. Hepsiburada Uygulamasını kaldıracağım ve asla alışveriş yapmayacağım

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Hepsiburada Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 21 dk 25 sn
Benzer Şikayet Yaz