Hepsiburada ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ayse'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Hepsiburada Satıcısı Gözüken Ürünü Başka Satıcı Yolluyor

255görüntüleme
Ayse
Ayse 18 Kasım 2020 13:11
ÇözüldüÇözüldü
Ayse'nin Teşekkür Mesajı
“İademi aldılar, paramı geri aldım çok kısa sürede, teşekkür ederim Hepsiburada/”

Hepsiburada sitesine eskiden güvendiğim için satıcısı Hepsiburada gözüken cep telefonu sipariş ettim.

Aynı gün kargoya verilmesi gereken ürün bir gün geç verildi, üzerinde durmadım. Ama kargo Adana'dan verilince stokta olmadığı için başka bir satıcıdan gönderildiğinden şüphelenerek Hepsiburada'yi aradım. Önce Adana'da bizim yerimiz var diye kıvırdılar. Hepsiburada'den daha önce defalarca alışveriş yaptığım için merkezlerinin İstanbul olduğunu bildiğimi, satıcısı Hepsiburada olan ürünün İstanbul'dan kargoya aynı gün verilmesi gerektiğini söyledim. Beni telefonda bekletip sonra da, "Problem çıkarsa biz arkasındayız, biz böyle çalışıyoruz, gelince iade edersiniz" dediler.

Ürün cep telefonu, açıp problem yaşadıktan sonra neyin iadesinden bahsediyorsunuz? Sizin yanlış bilginizden dolayı ben niye kargolarda servislerde sürüneyim?

Satıcısı Hepsiburada olan kapalı kutu cep telefonu almak istedim, çok mu? Kartımdan para da çekildi, iadeyi onaylayacaklar da parayı iade edecekler de... Adana firması iade için problem çıkarmazsa iyidir?

Elinde mal yoksa niye sipariş alıyorsun?

Hepsiburada Logo
Hepsiburada18 Kasım 2020 14:24

Merhaba Ayşe Hanım, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 34110579 numaralı kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ayse
Ayse25 Kasım 2020 09:35

Hepsiburada sitesi çok kısa sürede cevap verdi, teşekkür ederim. Telefonun kargo kutusunu dahi açmadım, iade surecini başlattım. Umarım iade alırlar ve problem çıkmaz.

Ayse
Ayse26 Kasım 2020 18:58

İademi geciktirmeden yaptılar. Teşekkür ederim.

Ayse
Ayse26 Kasım 2020 19:00

İademi aldılar, paramı geri aldım çok kısa sürede, teşekkür ederim Hepsiburada/

1 Yorum

Halit
Halit18 Kasım 2020 23:47
 

Aynı şeyi ben de yaşıyorum. Başka satıcıdan gönderiyorlarsa eğer umarım sıkıntı çıkmaz. O kadar para veriyoruz sonuçta. Ben Mersin'de yaşıyorum. Kargo hızlıca gelecek tahminimce. Bir sorun olursa seni bilgilendireceğim.

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler