Hepsiburada ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İbrahim'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

Hepsiburada Satıcı  Hatasını Müşteriye Ödetiyor

789görüntüleme
İbrahim
İbrahim 07 Kasım 2020 20:07
ÇözüldüÇözüldü
İbrahim'in Teşekkür Mesajı
“Hepsiburada'dan yaşadığım sıkıntı dolayısıyla alışveriş yapmamayı düşünüyordum. Hepsiburada bir gün sonra tarafıma ulaştı. Özellikle Müşteri hizmetlerinden Berat Beye teşekkürlerimi iletmek isterim. Keşke bu şikayeti yazmadan önce Muhammet bey yerine Berat Bey ile görüşseydik buraya şikayeti yazmazdım. Kendisi gayet nazik ve çözüm odaklı birisi. Hepsiburada şirketinin onun gibi insanlara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Sorunumu bu kadar kısa sürede çözüme ulaştığından dolayı teşekkür ediyorum.”

Hepsiburada ismine güvenerek My Perla satıcıdan    Tangy sp-1050 imza pilot kalem siyah 1.00mm 12'li olarak 16 Ekim 2020 tarihinde sipariş verdim. Ürün 23Ekim2020 tarihinde elime ulaştı. Kargo poşetini açtığımda sadece 1 adet imza kalemi gönderildiğini fark etim ve bir yanlışlık olduğunu düşünerek Hepsiburada müşteri hizmetlerini aradım. 

Müşteri hizmetleri kaydımı aldı ver yanlışlık olabileceğini 10 gün içerisinde sonuçlanacağı tarafıma aktardı. Dört ya da Beşgün sonra tekrar aradığımda işlemin devam ettiğini sonucun tarafıma aktarılacağını söylediler. Bir hafta sonra aradığımda söz konusu şirketten cevap geldiğini barkod numarası ile kalemin uyuştuğunu ve bir adet olarak satışa sunulduğu cevabının geldiğini aktardılar ve buna Hepsiburada'nın itiraz ettiğini en kısa sürede sorunun çözüleceğini tarafıma ilettiler. 

Müşteri hizmetlerindeki bayana söz konusu kalemin piyasada tekli olarak 9 TL olduğunu mevcut durumda fahiş bir fiyat farkı orta çıktığın aktardım. 07.11.2020 tarihinde sipariş takiplerime baktığımda sorunun ürünü iade ile çözüldüğü bilgisini okudum. Saat 19:19'da müşteri hizmetlerini aradım ve Muhammet Bey ile uzun uzadıya konuyu tartıştık. Ürün hali hazırda hala ilanda olduğunu ifade ettim. 

Hem hatalı ürün ilanı var deniyor hem de ilan hala yayında. Ben kendilerine iade talebinde bulunmadığımı ürünün geri Kalanı için talep açtığımı ifade etim. Kendileri yapacakları bir şey olmadığını sorunun bu şekilde çözüme kavuşacağını söyledi. Şimdi ben Hepsiburada'ya güvenen biri olarak Yaklaşık 14 gündür mağdur edildim. 

Hepsiburada bu sıkıntıma cevap vereceği konusunda da açıkçası emin değilim. Yani mağdur olan mağdurluğu ile kalıyor. Her şey reklam sıkıntı olunca bizim suçumuz değil deniyor. Ben My Perla adlı satıcıdan almadım Hepsiburada'dan aldım ürünü ve muhatap olarak da onu görmek isterim.

İbrahim
İbrahim07 Kasım 2020 20:14

Ürüne yorum yapmak istediğimde bu konulardan bahsedince yayına almıyorlar. Sadece ürünün durumundan bahsetmem gerekiyormuş. Mağduriyetler alıcıya teşekkürler Hepsiburada'ya

Hepsiburada Logo
Hepsiburada09 Kasım 2020 11:01

Merhaba İbrahim Bey, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı bilgilendirme, 35175820 numaralı Müşteri Hizmetleri kaydınızda da yer almaktadır. İlgili kayda “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden ulaşabilirsiniz. Bu talebinizle ilgili mesajınız varsa, ilgili kayıt numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

İbrahim
İbrahim09 Kasım 2020 11:08

Hepsiburada'dan yaşadığım sıkıntı dolayısıyla alışveriş yapmamayı düşünüyordum. Hepsiburada bir gün sonra tarafıma ulaştı. Özellikle Müşteri hizmetlerinden Berat Beye teşekkürlerimi iletmek isterim. Keşke bu şikayeti yazmadan önce Muhammet bey yerine Berat Bey ile görüşseydik buraya şikayeti yazmazdım. Kendisi gayet nazik ve çözüm odaklı birisi. Hepsiburada şirketinin onun gibi insanlara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Sorunumu bu kadar kısa sürede çözüme ulaştığından dolayı teşekkür ediyorum.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Levent
Levent27 Kasım 2020 18:33
 

İbrahim bey merhaba. Maalesef bu firmalraın ellerinden çalışma izinleri iptal edilmeli. Bir de muhatapda olmazlar. Yönetici onayı der. Yönetici kim? Belli değil. Muhatap bulamazsınız. Allah size kolaylık versinm.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler