Cevaplar

Hepsiburada Logo Hepsiburada 1 hafta önce

Merhaba Mehmet Bey, Yaşanan aksaklık için özür dileriz. İletmiş olduğunuz kampanyadan kazandığınız hediye çekiniz 01.07.2020 tarihinde hesabınıza tanımlandı. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

profile-icon Mehmet 1 hafta önce

Sorun çözümlendiği için teşekkür seçeneğini seçtim. Söylenen tarihten biraz geç de olsa habersizce çek tanımlanmış, az önce gördüm. Kampanya yapılırken iletişimi bilgilendirmeyi sağlıklı yapın lütfen. Esas şikayet çekin verilip verilmemesi değil aksaklık, sessizlik ve belirsizlik. Bu şikayet geçerli zaten hala. Umarım dikkate alınır bundan sonra.

profile-icon Mehmet 2 hafta önce

Müşteri hizmetlerine yazdığım mesaja geç de olsa cevap gelmiş, "temmuz'un ilk haftası yüklenecektir, yüklenmezse bir daha yazın" diye. Çekin geçerliliği 1-5 Temmuz, bugün 1 Temmuz ve hala yüklenen bir çek yok. 6 Temmuz'da yükleyin de tam olsun. Tatmin edici açıklama yok, her şey belirsiz. Hepsiburada kampanyalarına temkinli yaklaşın bundan sonra tavsiyem.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon İlbey 2 hafta önce  

    Biz de 2000 üzeri Samsung a9 aldık bize de çek yüklenmedi bugün 1 temmuz

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler