Toplam çözüm sayısı
..
Hepsiburada ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sevda'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma
ile

Hepsiburada Platformunda Beden Problemi

397görüntüleme
Sevda
Sevda 04 Aralık 2021 14:28

Hepsiburada'dan sipariş verdiğim 41 numara Bambi terlik 37 numara olarak gönderildi. Yanlışlıkla olduğunu düşünerek iade ettim ve tekrar 41 numara sipariş verdim. Yine 37 numara gönderildi. Değerlendirmeleri okuduğumda bir çok kişinin aynı durumla karşılaştığını okudum. Özellikle şikayet oluşturdum ve bilinçli olarak yanlış numara gönderildiğini,41 numara olmadığı halde (fiyat düşük geri göndermezler nasıl olsa düşüncesiyle) ellerindeki farkı numaraları gönderiyorlar) siparişe açık olduğunu bildirdim. Ve 3. Defa 41 numara sipariş verdim yine 37 numara geldi. 3 defa iade ettim ve Hepsiburada gibi bir alışveriş platformu ile iletişimi kesme kararı aldım.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada04 Aralık 2021 14:40

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Farklı soru ve talepleriniz için web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşedeki "Çözüm Merkezi" bölümüne girerek destek alabilir, talep oluşturabilirsiniz. Saygılarımızla, Hepsiburada.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada06 Aralık 2021 12:22

Merhaba Sevda Hanım, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Soru ve talepleriniz için web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Çözüm Merkezi” bölümünü inceleyebilir, mesajlarınızı da “Hesabım – Destek Taleplerim” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/cozummerkezi/destek-taleplerim Saygılarımızla, Hepsiburada

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile

Benzer Şikayetler