sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Hepsiburada Parasını Peşin Ödediğim Siparişim Gelmedi

Kamil Kamil3 hafta önce

4840**810 numaralı sipariş numarasıyla aldığım EOS akıllı çocuk saati 17.10.2020 tarihinde dağıtıma verilmesine rağmen tarafıma teslim edilmedi. Hepsiburada yı defalarca arayıp ürünü bir an önce tarafıma göndermelerini istememe rağmen kargo firması bahane edilerek gönderilmedi. Bugün gelen bir mail ile ürünün iade alındığını ücretin banka hesabıma iade edileceğini öğrendim. Ben ürünü iade etmediğim halde ve böyle bir talebim olmadığı halde neden böyle bir yola başvurmuş olmalarını anlamadım. Beni 12 gün oyaladılar ve siparişimide sanki benim talebimmiş gibi iade aldık ve iade alınan ürünle ilgili işlem yapamıyoruz diye tekrar başka bir mail attılar. Ben defalarca arayıp ürünü istediğimi ve bulunamıyorsa, ürünün aynısının tekrar tedarik edilip gönderilmesini istedim. Ses kayıtlarında mevcut. Sürekli alışveriş yaptığım bir siteydi, bir daha mümkün değil gibi görünüyor.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

profile-icon Kamil 3 hafta önce

Ben para iadesi istemedim sipariş ettiğim ürünü istedim veya ürünü bulamıyorsanız aynısının tedarik edilip gönderilmesini istedim. Paramı 12 gün kullanıp geri gönderdiniz. Bu ticaret ahlakına sığacak bir davranış değil.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 3 hafta önce

Merhaba Derya Hanım, Yaşanan deneyim için üzgünüz. Siparişinizde yer alan ürününüz tarafınıza teslim edilemediği için ürününüze ait tutar 30.10.2020 tarihinde iade edilmiştir. Ödeme yaptığınız bankanızın, bu tutarı hesabınıza yansıtma süresi ortalama 2 iş günüdür. Bu süre tamamen ödeme yaptığınız banka tarafından belirlenmektedir. Geri ödemenizin hesabınıza yansımasını ödeme yaptığınız banka ile takip edebilirsiniz. Soru ve talepleriniz için web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Çözüm Merkezi” bölümünü inceleyebilir, mesajlarınızı da “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler