Hepsiburada Para İadesi Yapılmadı 20 Gündür

Erkan Erkan27 Mayıs 22:26

Sipariş Numarası: 139 758 161 08 Mayıs'ta ürün teslim almadan kargo firması ile tekrar iade gönderdim. KP02609397***  kargo takip numarası ile ürün firmaya iade 14 Mayıs'ta iade edildi. Müşteri hizmetlerini aradım iadem yapılmadı diye sürekli en kısa sürede yapılacak diye diye tam 20 gündür iademi alamadım. Arıyorum müşteri hizmetleri çıkmıyor. Anlamadım. En kısa sürede iadenin yapılmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Erkan 2 hafta önce

Banka ile görüşme sağladım defalarca farklı farklı müşteri temsilcilerine ama iadem yok Hepsiburda.com bunu çözmeli.

profile-icon Erkan 2 hafta önce

Yılmadan usanmadan tekrar tekrar Müşteri Hizmetlerinizi aradım. Yaklşaık bu konuyla ilgili 7. Müşteri temsilcisi de işleminn kontrol edilip tarafıma dönüş yapılacağı bilgisini paylaştı gene kimse bir dönüş sağlamadı. Artık iademin yapılmasını finans departmanındaki arkadaşın bu sorunu çözmesini istiyorum. Yeter!

profile-icon Erkan 3 hafta önce

Dün müşteri hizmetlerine 16 dakika da ulaşabildim. Gene finans birimine ilettik bugün aranacaksınız kesinlikle dendi ama arayan soran olmadı. Artık su iademi yapsın.

profile-icon Erkan 3 hafta önce

Müşteri Hizmetleri beni oyalıyor 24 saat içerisinde iadeniz yapılacak ve size dönüş yapıalcak dendi henüz iadem yapılmadı ve dönüş olmadı çok ayıp.

profile-icon Erkan 3 hafta önce

İade hala yapılmadı. Yapıldığını söyledikleri iade dekont numarasını bankaya belirttiğimde Hepsiburada'nın iadeyi getceklestirmedigini belirtti. Müşteriyi bezdiren bu işlemi bir an önce tamamlayin. İadem bankama yansisin artık.

profile-icon Erkan 01 Haziran 16:34

Merhaba, Hiç kontrol etmeden bana bu şekilde cevap veriyorsunuz. Önce bir kontrol edin 2 ay önce iade edilemez çünkü ben siparişi 2 ay önce almadım saçmalamışsınız bence. Ben bu sipariş ile ilgili bugünde müşteri hizmetleriniz ile görüştüm 2 gün içinde iadeniz yapılacak dendi ama size inanmıyorum 4 gün önce de aynı şeyi söylemiştiniz. Ben iademin yapılmasını istiyorum

Hepsiburada Logo Hepsiburada 01 Haziran 11:44

Merhaba Erkan Bey, Öncelikle yaşanan olumsuz deneyimden dolayı özür dileriz. Siparişinizde yer alan ürününüze ait tutar 22.04.2020 tarihinde iade edilmiştir. Ödeme yaptığınız bankanızın, bu tutarı hesabınıza yansıtma süresi ortalama en geç 8 iş günüdür. Bu süre tamamen ödeme yaptığınız banka tarafından belirlenmektedir. Geri ödemenizin hesabınıza yansımasını ödeme yaptığınız banka ile takip edebilirsiniz. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler