3 g
Yorum Yap
#11856213

Hepsiburada Para İadesi Yapamıyor!

Henüz onay aşamasında/yola çıkmamış, ödemesi EFT ile yapılmış siparişimi (949928358 numaralı sipariş) iptal ettim. 3 gündür geri ödeme yapılmadı, oyalanıyorum. Mesajlarıma da dönüş yapılmıyor bir an önce paramın iade yapılıp sorunun çözümü için yardım olunuz.

Faruk Faruk 42 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi2 g

    Merhaba Faruk Bey, Talebiniz hakkında üyelik sayfanız üzerinden "Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları" sekmesinde yer alan 45272692 no'lu kayıt üzerinden işlem süreciniz devam etmektedir. İlgili kayıt üzerinden işlem takibinizi yapabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  • Faruk2 g

    4 gün oldu para iadem hala YAPILMADI, OTOMATİK mesajlar geliyor. BAKIYORUZ, İLGİLENİYORUZ, DÖNÜŞ yapılacak...

  • Hepsiburada Temsilcisi3 g

    Merhaba Faruk Bey, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 45272692 no'lu kayıt bulunmaktadır. Verdiğiniz bilgiler mevcut kaydınıza eklenmiştir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler