Hepsiburada Oyalama Yapıyor

Mehmet Mehmet4 gün önce

Hepsiburada uygulamasından verdiğim sipariş yine kendi uydurmaları olan sanırım tamamen hayali bir firma olan hepsiJET ile kargolandı ki inanmıyorum, günlerce bekletildim ve mailime en kısa zamanda adrese teslim edilecektir denil esine rağmen sonuç olarak teslim edilmemiştir. Zaten taahhüt edilen tarih geçmişti bugün aştığım mesajda adresime teslim edilmek üzere yola çıkmıştır yazıyordu ve evde olmama rağmen çok saçma bir mesaj aldım, alıcı adreste tanınmıyor, apaçık her zamana kullandığım adres bu ibare ne demek? Alıcı adreste tanınmıyor, benim ürünlerimi getirmediler tamamen yalan ve oyalama!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mehmet 1 gün önce

Ürünüm günlerdir sisteminizde hala kargoda görünüyor. İptal için almadığım kargoyu kargoya vermem söyleniyor. Bu saorumsuzluğu halledermisiniz.

profile-icon Mehmet 3 gün önce

Kesinlikle üyeliğimi iptal edeceğim be N11 ya da Gittigiditor'dan alışverişime devam edeceğim. Çok iğrenç bir sisteminiz var muhatap olacak bir müşteri temsilcisi bile yok, canlı yardım ise cevap bile vermiyor.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 4 gün önce

Merhaba Mehmet Bey, Öncelikle yaşanan durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 12030742 no'lu kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler