Hepsiburada Orijinal Olmayan Ürün Satıyor!

Cem Cem4 gün önce

Hepsiburada'da yer alan blackoptik dükkanı üzerinden Rayban 3025 güneş gözlüğü satın aldım. Almadan önce mesajla ürünün orijinal olmasının benim için çok önemli olduğunu ve ürün orijinal çıkmadığı takdirde iade alınmasının dahi benim için yeterli bir telafi sayılamayacağını belirttim. Cevaben gelen mesajda ürünlerinin tamamen orijinal olduğunu belirttiler. Fakat bana gelen ürün ekteki görsellerde de görüleceği üzere çakma bir karekoda sahip Çin malı bir imitasyon çıktı. Eminim ürünü iade alabileceklerini söyleyip kendilerince müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışacaklar. Ama benim bu salgın günlerinde aldığım risk ve kaybettiğim zaman nasıl telafi edilecek?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Cem 3 gün önce

Tam tahmin ettiğim gibi çözüm önerileri çok büyük bir lütufmuş gibi ürünü iade almak olacak. Sanki bu benim zaten var olan bir yasal hakkım değilmiş gibi... Bir sürü bekleme, stres yaşama da cabası... Peki, sahte ürün satan dükkana bir yaptırım var mı? Ne gezer!

profile-icon Cem 4 gün önce

Bu ürünü alırken yorumları okudum ve "sahte olsa biri yazardı mutlaka" dedim kendi kendime... Ama ekteki fotoğrafta da görüldüğü gibi bu yorumları yayınlamıyor hepsiburada.com platformu.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 4 gün önce

Merhaba Cem Bey, Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 23894966 no'lu kayıt üzerinden süreciniz devam etmektedir. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler