Hepsiburada Orijinal Olmayan Masaj Aleti  Gönderdi!

Öznur Öznur02 Ocak 16:34

Hepsiburada.com'dan yeşim taşı yüz masajı aleti aldım. Ben ürünü Geometra consept firmasından aldığım halde Petite natural diye bir firmanın orijinal olmayan yeşim taşlı masaj aleti teslim edildi tarafıma. Bende iletişime geçip ilk başta ortak firma vs... Şeyler söylendi inanmayıp üstüne gittiğimde hata olduğunu memnuniyet için de bana gelen masaj aletinin bende kalabileceğini söyleyip ücret iademi yaptılar.

Bunu bana hiç sormadan yaptılar bu arada. Ben talebimin Geometra'nın orijinal masaj aletinin tarafıma gönderilmesidir şeklinde ilettiğim halde gönderilmedi. Bu kanaldan yaptığım alışverişlerde memnun kalmadım. Aldığım fosforlu kalemler de boyası bitmiş şekilde gönderildi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Hepsiburada Logo Hepsiburada 04 Ocak 11:17

Merhaba Öznur Hanım, Siparişinizde yer alan ürününüze ait sipariş tutarı iade edilmiştir. Ödeme yaptığınız bankanızın, bu tutarı hesabınıza yansıtma süresi ortalama 2 iş günüdür. Bu süre tamamen ödeme yaptığınız banka tarafından belirlenmektedir. Geri ödemenizin hesabınıza yansımasını ödeme yaptığınız banka ile takip edebilirsiniz. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler