Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Hepsiburada Onvo TV İadesine Red Cevap

Fatma
25 Temmuz 2023 14:13
878

Hepsiburada aracılığı ile purtaş teknoloji'den Onvo TV aldık. Servis açma zorunluluğu olmadığı için kutuyu biz açtık ekranı kırık geldi hemen iade talebi oluşturduk gönderdik ama olumsuz cevap geldi ve geri gönderdiklerini söylediler. Purtaş teknoloji'yi bilmeyiz ama sağlam bir firma olmadığı ürününe sahip çıkmamasından belli, biz hepsi buradaya güvendik arayıp durumu anlattık.

Cevap beliyoruz 5 gün oldu dönen yok Tüketici Hakları'na şikayet edeceğiz insanları mağdur ediyorlar. Allah bunları bildiği gibi yapsın. Her yere şikayet edeceğim hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Hepsiburada Onvo TV İadesine Red Cevap

Gelişme
Gelişme

25 Temmuz 2023 16:27

Hepsiburada'dan aldığımız Onvo TV servis açma zorunluluğu olmadığı için biz açtık ekranı kırık çıktı. İade ettik Ne purtaş teknoloji ne de Hepsiburada ürüne sahip çıkmıyor. 65inc TV servis çağırmanız gerekirdi diyorlar. Bu nasıl bir ikilem işlerine geldiği gibi yönlendiriyorlar. Daha önce de şikayet oluşturmuştum. Red cevabi verdiler tekrar yazmak istedim yarında kaymakamlıktan tüketici hakem heyetlerine bildireceğim. Kullanılamaz halde olan bir ürün için ödeme yapmış olduk. Çocuklarımızın riski helal olmaz

Ek
Ek
25 Temmuz 2023 14:15 (Şikayetten 2 dakika sonra)

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.

25 Temmuz 2023 15:20
Fatma
25 Temmuz 2023 15:23

Bugün kargo tarafından aranıldım TV getireceklerini söylediler bende hiç getirmeyin ürünü kabul etmiyorum dedim 10 kere de gelse kabul etmeyeceğim. Aradık sizde red cevap veriyorsunuz. Yaşadığımız şeylere inanamıyorum nasıl insanları mağdur edebiliyorsunuz. En kısa sürede yasal işlemlere baş vuracağız. Hakkımı asla helal etmiyorum elimden gelen her şeyi yapıp hakkımızı sonuna kadar arayacağiz. İnşallah adalet yerini bulacak

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Hepsiburada İade Şikayetleri

Hepsiburada Haksız Yere İade Edilmeyen Ürün

Ufuk
12 Temmuz 21:29
93
1

Hepsiburada'da Mevzuata Aykırı Usulsüz İade Onayları - Para Cezaları

Emircan
09 Temmuz 13:01
240
1

Hepsiburada Sipariş İptal Edememe Dayatması!

Mahmut
07 Temmuz 15:47
202
Hepsiburada Sipariş İptal Edememe Dayatması!

Hepsiburada Yanlış Ürün Ve İade Sürecinde Sorun Yaşıyorum

Mustafa
07 Temmuz 13:45
154
Tüm Hepsiburada İade Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz